Počet případů znásilnění znásilňovacími gangy ve Velké Británii narůstá, systém je odmítá řešit

Počet případů znásilnění znásilňovacími gangy ve Velké Británii narůstá, systém je odmítá řešit

Velká Británie tak jasně přiznává, že přechází na právo šaría. Právě v domovské zemi členů znásilňovacích gangů – Pákistánu, jsou znásilnění a následné násilné konverze dívek, často i velmi mladých, docela běžné a hlavně většinou i beztrestné. Pákistán se tak se vším všudy dostal do Velké Británie a to včetně práva šaría.

Více než 70dívek – obětí sexuálního zneužívání –  je každý den posíláno na sociálku, ukazují oficiální čísla.

Podle statistik zveřejněných ministerstvem školství bylo v letech 2019–2020 v Anglii sexuálně zneužíváno nebo ohroženo vykořisťováním téměř 27 000 dívek mladších 18 let.

Analýza ukazuje, že nejvyšší míra těchto případů byla zaznamenána ve Wakefieldu v Západním Yorkshiru, kde byl obětí násilí gangů  jeden ze 736 obyvatel.

Rotherham v Jižním Yorkshiru, kde došlo k jednomu z nejhorších skandálů ohledně znásilňování dětí v Británii, se stal v letech 1997 až 2013 místem znásilnění přibližně 1400 dětí. Nyní se stal obětí jeden z každých 757 obyvatel. Stoke má sazbu jeden ze 778. Vysoký počet znásilněných mají také Plymouth, Blackburn a Blackpool.

K uvedeným číslům jen dodávám, že jde samozřejmě o celkový počet obyvatel, ovšem oběťmi jsou jen ženy. Pokud by zhruba polovinu obyvatel daných měst tvořily ženy, pak by to znamenalo, že obětí znásilňovacích gangů se v těchto letech stala zhruba každá 370. – 380. žena, přičemž v této statistice figurují téměř bez výjimky nezletilé dívky, nejčastěji mezi 10-17 lety.

Tato šokující čísla, odhalená v odpovědi na parlamentní otázku labouristické poslankyně Anny McMorrinové, ukazují, že nejvíce znevýhodněné oblasti mají nejnaléhavější problémy se sexuálním zneužíváním dětí.

Maggie Oliverová, bývalá policistka, která v roce 2012 odhalila skandál se zneužíváním dětí v Rochdale, který byl námětem dramatického seriálu BBC Tři dívky, řekla: „Pokud se něco změnilo, je to to, že se problém zhoršil.“

„Znásilnění je téměř dekriminalizováno. Pouze 1,6 % všech nahlášených znásilnění vede k obvinění, což znamená, že 98 ze 100 znásilnění dívek nebo žen, které podaly stížnost, nevedou k obvinění.“

Paní Oliverová, která nyní vede organizaci, která pomáhá dětským obětem sexuálního zneužívání, dodala: „Šedesát procent obětí, které k nám přišly v posledních třech měsících, bylo policií ignorováno a 16 procentům bylo dokonce vyhrožováno zatčením.“

K uvedenému je třeba dodat, že v daných lokalitách ovládli policii do značné míry muslimové.

„Je jednodušší kriminalizovat dítě, než vyšetřovat organizovaný gang pedofilů.“

Počet závažných ochranných doporučení dívek mladších 18 let se zvýšil z 214 420 v roce 2018 na 227 910 v loňském roce. Náklady na služby péče o děti ve 151 místních úřadech v Anglii byly v letech 2017–2018 7,9 miliardy liber.

Anntoinette Brambleová, prezidentka Rady pro děti a mládež Sdružení místních samospráv, vyzvala vládu, aby navýšila financování.

„Sexuální zneužívání dětí, včetně sexuálního vykořisťování dětí, je hrozný zločin,“ řekla. „Aby se zajistilo, že děti a mládež získají podporu a ochranu, kterou potřebují, je nezbytné, aby služby byly řádně financovány.“

Údaje z průzkumu kriminality v Anglii a Walesu ukazují, že 7,5% dospělých ve věku 18 až 74 let zažilo sexuální zneužívání před 16. tokem věku, přičemž většina z nich nikomu neřekla o svém utrpení.

Zde bych opět upozornila, že číslo zahrnuje veškerou populaci. To by znamenalo, že znásilňování gangů se týká 15% žen. V případě pouze bílých žen by toto číslo ještě značně narostlo…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Počet případů znásilnění znásilňovacími gangy ve Velké Británii narůstá, systém je odmítá řešit

  1. Jeden z našich najlepších alternatívnych portálov Hlavný denník dnes priniesol článok na podobnú tému s titulkom: „Rodičia sú zdesení: Migranti nám obťažujú 12-ročné deti a nakrúcajú si ich na telesnej výchove!“ Pojednáva o netrestanom „multikultúrnom obohatení“ v meste WIgan /že niečo podobné prebieha prakticky vo všetkých anglických mestách , je nepochybné/. Myslím si,že by bolo vhodné uverejniť ho na tejto stránke tiež.

  2. Je to šílené, když místo pomoci vyhrožují dívce zatčením. Vše je obráceně, jak to již v is lamu bývá, a ne nadarmo se Británii říká Malý Pákistán.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout