O víkendu došlo ke hromadnému afroislámskému útoku na Itálii (video, obrázky)

O víkendu došlo ke hromadnému afroislámskému útoku na Itálii (video, obrázky)

Nikdo soudný už nepochybuje, že invazisté, přijíždějící do Evropy ve stále větším počtu, si přijíždí Evropu převzít. Nedávno jsem zde upozornila na opětovné „oživení“ balkánské trasy, ovšem také příjezdy do Itálie doslova trhají rekordy. Kupodivu se tak děje v době, kdy je v Draghiho vládě Salvini, který se již jakýchkoli snah o aktivní ochranu Evropy zřejmě dávno vzdal.

Včera jste se mohli podívat na jedno z mnoha autonomních vylodění džihádistů, po němž ihned padnou k zemi a modlí se k Alláhovi – děkují za další dobyté území. Podobných videí jste zde mohli vidět mnoho, ovšem velké množství těchto autonomních připlutí není nijak zdokumentováno, takže nikdo netuší, kolik džihádistů se po Evropě pohybuje.

Další velké množství přistání je realizováno buď s pomocí lodí podvratných pašeráckých neziskovek nebo  lodí italské pobřežní stráže, zejména do oblasti Kalábrie pak přijíždí džihádisté z Turecka na zakoupených plachetnicích, plachetnice lze ovšem pořídit také v Libyi, odkud pak invazisté zamíří na Sicílii nebo Lampedusu.

Také včera byl jeden takový příjezd zaznamenán. Podívejte se na další vojáky budoucího islámského chalífátu,  kteří se nyní rozmisťují po celé Evropě. Jde o poslední včerejší přistání v Salentu. Plachetnice dorazila přímo do přístavu se stovkou muslimských mužů:

Také nechvalně známí Lékaři bez hranic se svojí lodí Geo Barents včera zamířili k italským břehům s nákladem asi 400 obohacovačů. Podívejte se, kým hodlá tato podvratná organizace obohatit Evropu. Upozorňuji zejména na druhý obrázek, na němž můžete zřetelněji vidět značku přeškrtnutého nože. Očividně sami pašeráci moc dobře ví, že do Evropy přiváží islámské hrdlořezy. Tak co, věnujete příště této organizaci nějakou tu korunu, až vám od nich přijde srdceryvný dopis se žádostí o příspěvek??

 

Ovšem to jsme ještě u víkendové Itálie neskončili. Další obohacení přivezla loď nechvalně známé německé kapitánky Racketeové – Sea Watch 3. Dalších 400 džihádistů bude jistě platnou posilou islámské armády:

ImmagineImmagine

Mimo uvedených připlutí došlo také k mnoha menším autonomním přistáním, ať už v oficiálních přístavech nebo na plážích. Lze odhadnout, že za víkend připlulo jen do Itálie kolem 1500 – 2000 džihádistů….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “O víkendu došlo ke hromadnému afroislámskému útoku na Itálii (video, obrázky)

  1. Salvini považuje za svoju vlasť Izrael, odmieta vystúpenie z eurožalára národov a viac mu záleží na Židoch /a legálnych migrantoch/ než na vlastnom národe… verím,že ho odsúdia na dlhoročný spravodlivý trest.

  2. EU a vlády vítačských zemí si nebezpečně zahrávají s is lamem, svobodou a bezpečností v Evropě. Podporou pašeráků a bráněním ochrany hranic dávají najevo, že likvidace Evropských národů je EU prioritou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout