Německý politik varuje před postupující islamizací na základních školách

Německý politik varuje před postupující islamizací na základních školách

Kdo jiný, než odpadlý muslim, lépe rozezná postupující islamizaci a především její nebezpečí? Podle všeho jsou v Německu možná až statisíce malých muslimů, jejichž vzorem jsou hrdlořezové z Islámského státu. Jejich smýšlení se logicky projevuje i na školách a je otázkou, co z nich za pár let vyroste. Právě tato časovaná bomba se může za nějakých 8-10 let naplno projevit. V kombinaci s nově příchozími pak mohou být jednou z hlavních příčin budoucích násilných konfliktů.

Německý politik, který je podle islámské definice odpadlíkem, si nebezpečí, do něhož se nejen Německo žene, uvědomuje. Ostatně, on sám by patřil k těm, koho by vznikající chalífát eliminoval mezi prvními…

Mluvčí integrační politiky hessenské parlamentní skupiny CDU Ismail Tipi  varoval před islamizací mezi studenty základních škol. „Jde o děti ve věku 5 až 12 let, které na základní škole ohrožují učitele, oslavují džihádisty v hodinách umění, prohlašují se za budoucí ‚svaté válečníky‘. Pokud nebudeme jednat včas, budeme mít v budoucnu více problémů s novou generací džihádistů než dnes,“ napsal v pondělí na Twitteru dvaašedesátiletý poslanec.

„Je velmi obtížné vrátit děti, které vyrostly se „zvrácenou ideologií salafistů“, zpět k hodnotovým základům demokracie. Proto jsou nutná preventivní opatření i na základních školách, a to i proto, aby byl umožněn volný rozvoj na základě naší demokracie a aby se zabránilo vzniku paralelní společnosti, “ prohlásil politik.

Po pokusu o atentát na francouzského učitele Samuela Patyho dne 16. října 2020 byli v Německu zaznamenáni také studenti s radikálními islámskými prohlášeními. V Hamburku studenti hájili zločin po minutě ticha za zavražděného učitele a v Berlíně jedenáctiletý mladík vyhrožoval učitelce, že jí uřízne hlavu.

K uvedenému jen dodávám, že si za tento stav na školách Němci mohou sami. zatímco vláda vydala miliardy na boj proti údajné ultrapravici, islám je nedotknutelný. Nikdo si nedovolí cokoli změnit, na školách, kde je podobný problém, se jen častěji střídají učitelé, děti původních Němců se přehlásí jinam a jede se dál. Líhně budoucích džihádistů jsou tak už nejen rodiny, ale i školy.

Ostatně, od letošního školního roku je již výuka islámu na bavorských školách zařazena do běžných osnov. Přechod k chalífátu je tak podporován na všech frontách, včetně škol…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Německý politik varuje před postupující islamizací na základních školách

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.