Zemmour dohání v průzkumech Marine le Pen, utká se nakonec s Macronem o vítězství?

Zemmour dohání v průzkumech Marine le Pen, utká se nakonec s Macronem o vítězství?

Jak již jistě víte, tak do prezidentského klání ve Francii nyní zasáhl docela razantním způsobem i dlouholetý odpůrce islamizace Eric Zemmour. Oproti Marine le Pen je velmi radikální a logicky tak navrhuje i radikálnější řešení problémů, které Francii tíží. On sám je pronásledován muslimy, což mu na druhou stranu přináší další fanoušky. Takže zatímco ještě nedávno byly hlasy pro Macrona a Marine le Pen vyrovnané, nyní je Macron velmi daleko před ní, neboť hlasy jí vysává Zemmour.

Poslední průzkum ukazuje, že Zemmour doslova vysál hlasy Marine le Pen, což znamená, že si zřejmě francouzští voliči (tedy skuteční Francouzi, ne ti „noví“) přejí situaci jejich země řešit radikálně. Jsou ochotni přistoupit na řešení, s nímž by EU ani jiné globalistické organizace nesouhlasily, což je i důvod, proč je nyní Zemmour jediným francouzským politikem, který si žádá vystoupení z EU.

Níže vidíte aktuální průzkum, v němž je Eric Zemmour na 3. místě, pouhé 1% za Marine le Pen:

Připomínám, že ve Francii je zaveden podobně, jako v USA, prezidentský systém, takže zatímco v tom parlamentním je důležité, kdo je premiérem, zde je důležitější prezident.

Podle všeho se tak zdá, že se do finále dostane Macron s Marine le Pen nebo se Zemmourem. Půjde tak o docela zajímavý souboj a zdůrazňuji, že pro nás jsou francouzské volby podobně důležité, jako ty německé, neboť obě tyto země plně ovládají politiku celé EU. Bude zajímavé tak nadále sledovat, kam se budou preference přelévat. Každopádně EU plánuje ihned po francouzských volbách schválit Migrační pakt EU. Vítězství Marine le Pen nebo Zemmoura by však nakonec mohlo přijetí paktu oddálit či dokonce zarazit.

A migrační pakt EU je velmi nebezpečný dokument, pro nějž nedávno zvedla ruku i většina europoslanců, včetně těch našich. I proto jsou pro nás nyní možná z hlediska budoucnosti důležitější právě francouzské volby než ty naše, které každopádně vyhraje některý poklonkovač Bruselu. Ovšem ve Francii by mohl vyhrát i FREXIT.  A odchod Francie by pro EU mohl znamenat poslední ránu před konečnou smrtí, což je něco, nač euroskeptici (k nimž se též řadím) už dlouho netrpělivě čekají…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Zemmour dohání v průzkumech Marine le Pen, utká se nakonec s Macronem o vítězství?

  1. Le Pen trošku vyměkla, když na ní útočila vláda a soudci, a po výzvě generálů se domorodí Francouzi asi přiklonili k tvrdší opozici Zemmoura.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout