Německá obec Uetze žádá občany, aby poskytli domy či byty „uprchlíkům“

Německá obec Uetze žádá občany, aby poskytli domy či byty „uprchlíkům“

Na úvod je třeba připomenout, že nejde zdaleka o jediný případ. Podobných obcí je v Německu mnohem víc, přičemž invaze už došla takových rozměrů, že nově příchozí není kde ubytovat. Jak jste si zde mohli nedávno přečíst, tak u hranic s Polskem, kudy nyní proudí zejména Iráčané a Syřané, staví provizorní mrazuvzdorné stany, neboť běžné ubytovací kapacity již praskají ve švech.

Zdá se, že Německo, které již údajně nemá dost peněz pro vlastní občany, má stále dost na to, aby z peněz daňových poplatníků platilo pohodlný život muslimských invazistů.

V Německu nejenže roste poptávka po bydlení, ale rostou  také nájmy. Ačkoli nadšení vítači vytrubují stále tutéž frázi „Máme dost místa“ do světa jako mantru, ve skutečnosti je místo poměrně vzácné.

Vzhledem k nekontrolovanému přijímání a invazi takzvaných „uprchlíků“ se situace na trhu s bydlením nesmírně zhoršuje, a to i v mnoha obcích, například v Uetze (Dolní Sasko), kde vydali tuto výzvu:

„Stále více uprchlíků z krizových oblastí světa hledá útočiště v Německu. V současné době se to týká především uprchlíků ze Sýrie a Afghánistánu.

Vzhledem k alokacím, které již byly provedeny v posledních měsících a letech, jsou nyní bytové kapacity obce Uetze téměř zcela vyčerpány.

Z tohoto důvodu nyní obec Uetze hledá byty a /nebo domy k pronájmu pro ubytování uprchlíků.“ 

Ubytování takzvaných  „uprchlíků“ v bytech / domech za peníze daňových poplatníků je jen mrháním peněz těch, kdo nemají na bydlení od obce či státu sebemenší šanci. Pro Němce, případně jejich potomky, je nyní jakékoli bydlení nedostupné. Ze svých daní však zřejmě rádi zaplatí pobyt s plnou penzí parazitům z muslimských zemí.

Ostatně, nedávno se takto sami Němci rozhodli ve volbách. Podobně, jako nyní naše volby, tak i ty jejich dopadly ve prospěch postupující islamizace vlastní země…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Německá obec Uetze žádá občany, aby poskytli domy či byty „uprchlíkům“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout