Francie: 14 Nigerijců bylo odsouzených za kuplířství, čarodějnictví a praktiky voodoo

Francie: 14 Nigerijců bylo odsouzených za kuplířství, čarodějnictví a praktiky voodoo

Nigerijci patří spolu se Somálci k tomu nejhoršímu, co přichází z Afriky do Evropy. Největší zkušenosti s nimi mají v Itálii, kde jsou v čele drogových obchodů. Nigerijská mafie pak působí po celé Evropě, ale také v USA. Je pověstná krutými praktikami, odpůrců se umí zbavit doslova “ beze zbytku.“ Z Afriky si však s sebou přináší i další zvyklosti, k nimž patří čarodějnictví a voodoo…

Dvanáct nigerijských mužů a dvě ženy byli francouzským soudem odsouzeni na dva až devět let za obchodování s nejméně čtyřiceti ženami, často používali čarodějnictví a voodoo k přesvědčení a ovládání svých obětí.

Síť obchodování se sexem údajně fungovala v letech 2014 až 2017. Kuplíři vylákali 40 mladých žen ve věku od 18 do 30 let do francouzského města Marseille, kde byly nuceny stát se prostitutkami.

Ústřední postavou sítě byl 27letý Tony Osemiwigie, zatímco 27letá Kelly Orobosa je údajně hlavní organizátorkou dovozu těchto sexuálních otrokyň z Itálie do Francie. Dvojice, spolu s dalším mužem s přezdívkou „Šťastná neděle“, byla  odsouzena k devíti letům vězení soudem v Marseille.

Během procesu se oběti vyjádřily u soudu a uvedly, že když dorazily do Evropy, bylo jim řečeno, že musí splatit dluhy mezi 45 000 a 60 000 eury a že se k tomu budou muset stát prostitutkami.

Dvě z obžalovaných v případu, obě ženy, byly samy bývalými prostitutkami a staly se „matkami“ nebo pasáky poté, co splatily svůj dluh vůči síti. Dvojice byla odsouzena k pěti a šesti letům vězení za svou roli v síti.

Síť údajně používala voodoo a čarodějnické praktiky k ovládání žen obchodovaných do Francie, což je taktika, která byla zaznamenána i v jiných zemích, kde působí nigerijské gangy

V roce 2019 italské úřady zatkly členy nigerijské mafie za obchodování se sexem a uvedly, že i oni používali voodoo rituály a výhrůžky ke kontrole žen, které byly nuceny k prostituci. Nigerijská mafie v Itálii byla obviněna z toho, že nutila děti ve věku 12 let k prostituci.

Podobnou metodu kontroly popsaly také dvě Nigerijky ve Švédsku v roce 2018. Ty tvrdily, že byly nuceny jíst syrové kuřecí srdce v rámci rituálu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: 14 Nigerijců bylo odsouzených za kuplířství, čarodějnictví a praktiky voodoo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout