Hamburk: Libyjec, který znásilnil a zavraždil 20 letou studentku, měl být dávno před činem deportován

Hamburk: Libyjec, který znásilnil a zavraždil 20 letou studentku, měl být dávno před činem deportován

Díky tzv. „režimu strpění“ mohou v Německu, ale i některých dalších zemích, které tento institut převzaly, zůstávat i jedinci, kteří nemají šanci na získání azylu. Ti pak často žijí v zemi i dlouhé roky. U nás známe jeden takový případ německého „strpěnce“ také, jde o černocha, který před dvěma lety znásilnil dívku na severu Čech. Ani on nedostal azyl, ale mohl zůstávat na území Německa (resp. EU) i nadále.

Nejde o ojedinělý případ, kdy tímto stylem Německo udržuje zločince na evropské půdě. Nyní, kdy proběhl soud s Libyjcem, který znásilnil a zavraždil v Hamburku 20letou studentku, vyšlo najevo, že také on žil v zemi roky bez jakékoli šance na azyl v tzv. „režimu strpění“. Pokud by byl deportován, dívka by stále byla naživu. Zajímavé je, že i tito nežádoucí jedinci berou nějaké dávky, takže i přesto, že nemají nárok na azyl, Německo se o ně stará, i když dávky jsou menší, než v případě těch, jimž byl azyl schválen.

Libyjec Šaríf A., který je souzen za zabití 20leté školačky, měl ještě v době, než se dopustil tohoto činu, opustit zemi. Libyjec se od poloviny října musel zodpovídat ze zabití před okresním soudem v Hamburku.

Státní zastupitelství ho viní ze znásilnění a udušení mladé ženy ve sklepě pro ukládání kol v bytovém domě na začátku ledna. Úřad požadoval obvinění pro podezření z vraždy, ale soud povolil pouze jedno obvinění pro podezření ze zabití. Podle několika zpráv v médiích Libyjec po celou dobu procesu odmítá vypovídat.

Jak nyní odhalila žádost hamburské AfD do Senátu, muž byl od roku 2017 „nucen opustit zemi“. Byl však „tolerován příslušným imigračním úřadem kvůli nedostatku cestovních dokladů“. Libyjec přišel do Německa v roce 2016 bez dokladů. V polovině září téhož roku požádal o azyl. Řízení bylo přerušeno na začátku ledna 2017. Otázka tak je, zda jde vůbec o Libyjce. V Libyi ostatně žijí spíš Arabové, jako černoch přišel zřejmě přes Libyi ze subsaharské Afriky.

Senát dále potvrdil, že podezřelý byl již odsouzen za několik trestných činů. Mimo jiné prodával drogy nezletilým a bránil se strážcům zákona.

„Co dalšího se musí stát v Německu, aby byli všichni, kdo nedostali azyl, deportováni? Případ Šarífa A. je ukázkovým příkladem historicky katastrofální azylové politiky rudo-zelených,“ kritizoval šéf parlamentní skupiny AfD v hamburském parlamentu Dirk Nockemann.

Skutečnost, že přistěhovalec byl opakovaně odsouzen a povinen opustit zemi, ale přesto nebyl deportován, korunuje selhání vlády. „Mezi žadateli o azyl jsou  pachatelé násilí, kteří bezostyšně zneužívají Německého práva na pohostinnost. Je to facka příbuzným mladé ženy zavražděné tím nejodpornějším způsobem. Zločinci – a především odmítnutí žadatelé o azyl – musí být důsledně deportováni! Potřebujeme kulturu deportace místo kultury vítání,“ dodal Nockemann.

Důležité je připomenout, že nový migrační pakt EU již tento problém „vyřešil“. Nedeportovatelní jedinci mají být totiž převáženi do zemí, které jsou invazí nezatíženy, tedy mimo jiné i do ČR. Ovšem jedinci bez dokladů nebudou deportovatelní ani odtud a v důsledku pak zůstanou v naší zemi. Jde o zákeřný způsob, jakým chce EU zbavit Německo, Švédsko, Rakousko, Itálii či Francii nedeportovatelného „odpadu“ a zároveň těmito kriminálními jedinci notně obohatit zatím méně islamizované země…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Hamburk: Libyjec, který znásilnil a zavraždil 20 letou studentku, měl být dávno před činem deportován

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout