Eurokomisařka Johanssonová si předvolala polské, litevské a lotyšské úředníky kvůli u hranic trpícím ilegálům

Eurokomisařka Johanssonová si předvolala polské, litevské a lotyšské úředníky kvůli u hranic trpícím ilegálům

EU byla vytvořena především kvůli likvidaci národů a národních států Evropy,  s čímž úzce souvisí i výměna obyvatel, o níž se ostatně stále častěji hovoří i v globalistických kruzích. I proto jsou země jako Itálie či Španělsko velmi štědře dotovány z fondů EU, vždyť obě země vítají invazisty z Afriky. To řecká pobřežní stráž či chorvatští policisté již dostali od EU výstrahu, neboť aktivně hranice brání a džihádisty posílají zpět do zemí mimo EU. Nyní se zdá, že o tyto dotace přijde i Polsko, Lotyšsko a Litva….

Komisařka EU pro vnitřní věci Ylva Johanssonová nařídila schůzku s úředníky z Lotyšska, Litvy a Polska o „zoufalé situaci“ ilegálů, kteří uvízli na hranicích EU s Běloruskem.
„Jsem velmi znepokojena zprávami o lidech, včetně dětí, uvízlých v lesích v zoufalé situaci na vnějších hranicích EU s Běloruskem,“ Johanssonová ve čtvrtek uvedla, že požádala velvyslance, aby se s ní setkali v Bruselu, aby o situaci diskutovali.

Tři členské státy EU si v posledních měsících stěžovaly, že došlo k přílivu ilegálů z Afriky a Blízkého východu z Běloruska, přičemž blok obvinil běloruskou vládu, že v odvetě za nedávno uvalené sankce úmyslně tlačí lidi přes hranice.

Litevská vláda rozmístila vojáky k běloruským hranicím a nařídila jim postavit plot z ostnatého drátu, aby invazi zastavili. Polští představitelé nedávno schválili 1,615 miliardy zlotých (400 milionů dolarů) na vybudování hraniční zdi, která by blokovala nelegální imigraci do země. V Lotyšsku se pohraniční stráž uchýlila k tlačení invazistů zpět do Běloruska pomocí mimořádného opatření zavedeného vládou země.

Obavy EU ze zacházení s migranty na běloruských hranicích přicházejí poté, co německé orgány potvrdily, že v posledních několika měsících došlo k prudkému nárůstu nelegální migrace z Běloruska, protože do EU přicházejí jednotlivci z Iráku, Íránu, Sýrie a Jemenu. „Situace není dramatická, ale je těžká,“ Řekl Olaf Jansen, vedoucí cizinecké kanceláře ve východoněmeckém městě Eisenhuettenstadt, a odhalil obavy z možného šíření Covidu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Eurokomisařka Johanssonová si předvolala polské, litevské a lotyšské úředníky kvůli u hranic trpícím ilegálům

  1. Mazaný Lukasenko vytřel zraky hlasatelům Pravdy a Lásky.
    Zdá se, že Poláci už se té Lásky kapku prežrali a národy v Pobaltí taky.
    Likašenkovi nefandím, ale tohle je povedený kousek. Přinutil vlády těch tří národů, aby se odkopali, jako pokrytci. Líp to nešlo.

  2. Tak nejdříve jsou to špatní imigranti, a teď už jsou hodní. Politika EU ode zdi ke zdi. Jestlipak by si také Johanssonová někdy pozvala šéfy mlslimských obcí na kobereček a sdělila jim, aby nevraždili a neznásilňovali Evropany … (jistě že ne, ani náhodou). EU kudy chodí, tydy škodí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout