Belgičanka byla v autobuse brutálně napadena a zbita Araby, říkali, že je rasistka (video)

Belgičanka byla v autobuse brutálně napadena a zbita Araby, říkali, že je rasistka (video)

Na sociálních sítích kolují záběry sedmapadesátileté ženy, která byla v noci na dnešek vážně zraněna při incidentu v autobuse. Záběry policie používá k vyšetřování toho, co se přesně stalo.

Ve středu kolem 19. hodiny byla při incidentu na lince 610 mezi Centrem Antverp a Oelegemem vážně zraněna cestující na hlavě. Žena upadla pravděpodobně poté, co byla sražena, a utrpěla vážné zranění hlavy. Krátce předtím se pohádala s ostatními cestujícími, podle všeho Maročany. Některé obrázky této hádky kolují na Twitteru. Zdravotní stav oběti je stále znepokojující.

Video ukazuje několik lidí, kteří do sebe strkají. V pozadí můžete slyšet smích. Někdo na ženu křičí: „Rasista!“, na což žena odpovídá: „Nejsem rasista, oni mě uhodili!“ Záběry jsou přerušeny a začnou znovu, když žena leží na zemi vedle autobusu. Má vážné zranění hlavy, je zkrvavená a křičí. „Vyhodili ji z autobusu,“ říká autor videa. „Říká: ‚marocká rakovina‘ a dívá se na ni.“

Policie o videu ví. „Včera večer jsme dostali tento klip, je to vystřižená verze toho, co se stalo. V takových případech není okamžitě jasné, kdo co udělal. Proto vedeme vyšetřování, včetně použití všech záběrů,“ říká Willem Migom z policejní zóny v Antverpách.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Belgičanka byla v autobuse brutálně napadena a zbita Araby, říkali, že je rasistka (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.