Muslimský vůdce ve Francii říká: „Zaútočíme, až nás bude dost“ (video)

Muslimský vůdce ve Francii říká: „Zaútočíme, až nás bude dost“ (video)

Nejlepší džihádista není ten, který útočí na území, které zatím není dostatečně islamizováno. Vždyť i lžiprorok Mohamed čekal na vhodnou dobu. Když islamizoval Medinu, dlouhé roky se přetvařoval. To trvalo až do doby, než byla muslimů ve městě polovina. Teprve pak se přestal Mohamed i jeho pobočníci přetvařovat a zaútočili.

Skutečně správný muslim v Evropě se tedy zatím přetvařuje. Neútočí a nedává navenek najevo svoji nenávist ke káfirům. Mezitím se zasazuje o výstavbu mešit, modliteben a dalších atributů islámu. Snaží se infiltrovat školství, politiku a různé další veřejné posty. Tak jedná správný muslim v době, kdy ví, že je v dané zemi muslimů příliš málo.

Důležité je nejprve nemuslimy přečíslit. Porodností, migrací a konverzí nemuslimů.

V tomto videu vůdce Muslimského bratrstva ve Francii vysvětluje strategii jak dobýt Evropu: „Nyní nemůžeme zaútočit. Když jste v situaci, kdy jste slabší – je vás příliš málo, musíte počkat a tajně pracovat, abyste znásobili naše počty…“ (video francouzsky s anglickými titulky)

Čekají, až budou dost početní, aby získali navrch. Pak budou jednat. Učiní tak navíc zcela demokraticky. Nebudou muset provádět útoky nebo násilné činy, stačí hlasovat. Proto infiltrují různé politické strany a zakládají i strany vlastní.

To je to, čemu dementní Evropané nerozumí: demokracii a imigraci (zejména z kulturně vzdálených zemí) nelze kombinovat.

První francouzská islámská politická strana je připravena představit své kandidáty v asi padesáti francouzských obcích. Bude kandidovat i do voleb do EU.

Islámské hlasování stále více ovlivňuje volby ve Francii. V roce 2022 by se případná islámská strana mohla spolehnout na 10 procent hlasů.  V krátkodobém horizontu dojde ke zdvojnásobení, protože muslimky mají mnohem více dětí a ty se stávají dospělými. A po celé EU se postupně schvaluje možnost volit od 16 let.

Nyní, aby si Francouzi mohli zvolit svého vlastního zástupce, museli by pro něj hlasovat hromadně, jinak díky hlasování „ostatních“ vítězí zástupce levice, tedy Macron. I proto je už nyní jasné, že volby nemůže vyhrát Marine le Pen ani Zemmour. Vyhraje Macron, pro něhož budou hlasovat všichni muslimové, ale také Francouzi, kteří jsou nějak napojeni na migrační byznys či jsou jednoduše zastánci multikulturalismu. Nebo jsou natolik lehce manipulovatelní, že uvěří, že Macronovi protikandidáti jsou extremisté.

Bez muslimského hlasování by Francoise Hollanda v roce 2012 porazil Nicolas Sarkozy a Le Penová by v roce 2017 vyhrála první kolo. Simulace z roku 2022 naznačuje, že muslimské hlasování bude mít váhu 10% hlasů. Což znamená, že kandidát, který nemá z tohoto hlasování prospěch, by musel získat asi 60% nemuslimských hlasů, aby vyhrál.

To vysvětluje vzpouru Žlutých vest: ve Francii je možná příliš pozdě na to, aby si Francouzi zemi prostřednictvím volební demokracie převzali zpět. Dochází k tomu jen proto, že také volí „oni“, na rozdíl od toho, jak se volilo v původní demokracii, řecké: tam hlasovali pouze etnicky jednotní původní občané.

Imigrace zabíjí demokracii, protože přistěhovalci hlasují pro své vlastní zájmy. Dojde-li k masovému slučování i širších rodin tak, jako to požaduje Migrační pakt EU, může brzy dojít do stejné situace, v jaké je Francie, mnoho dalších evropských zemí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Muslimský vůdce ve Francii říká: „Zaútočíme, až nás bude dost“ (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.