Pro Afričany je v Africe místa dost, přesto se cpou do přeplněné Evropy

Pro Afričany je v Africe místa dost, přesto se cpou do přeplněné Evropy

I přes velmi vysokou porodnost Afričanek je stále ještě hustota osídlení Afriky výrazně menší, než hustota osídlení Evropy. Přesto se stále více Afričanů plánuje přesunout do Evropy, nyní se k tomu chystají desetimiliony, další miliony jsou na cestě. Ovšem pravdou je, že populace v Africe roste, porodnost 6-7 dětí na jednu Afričanku je celkem běžná. Sice i v minulosti byla jejich porodnost podobně vysoká, nicméně tehdy redukovaly africkou populaci nemoci, hladomor a kmenové války.

Zatímco v minulosti se tak z oněch 6-7 dětí dožilo dospělosti 1-2, dnes se jich dospělého věku dožije i díky dlouhodobé humanitární pomoci 5-6. Co zůstalo dosud, jsou právě zmíněné kmenové války, dnes však jde spíše o islámské bojůvky (Al Šabáb, Boko Haram, ISIS), vyvražďující africké křesťany. Tito bojovníci se však nyní stále častěji vydávají do Evropy. Lze tedy očekávat, že se spolu s nimi časem přesunou i jejich války.

Jen málokdo ví, že Afrika dnes nabízí právě Afričanům docela dost možností k seberealizaci, především Čína do kontinentu v posledních letech investuje nemalé sumy. Jenže Evropané Afričany učili po dlouhé generace jen natahovat ruce. A když štědrost mecenášů či bývalých kolonizátorů v jejich zemích vázne, vydávají se právě do Evropy. Zde pak dostanou nejen ubytování, ale i štědré dávky, případně zapadnou mezi ostatní africké drogové dealery. Prodejem drog si tak prakticky bezpracně vydělají na velmi slušný život v Evropě.

Přitom v Africe na Afričany čekají celá sídliště s prázdnými byty a domy, jako například v Angole. Jde o zemi, kde jsou v posledních letech velmi dobře patrné čínské investice. Na okraji Luandy, je celá megalopolis, Nova Cidade de Kilamba: je však prázdná…

kilambakilambakilamba.630x360

Nova Cidade je výsledkem dohody mezi pekingskou a angolskou vládou a byla vytvořena čínskou státní společností Citic výměnou za angolské ropné koncese pro Čínu. Skládá se z asi 750 osmipodlažních budov, tuctu škol a stovky obchodů a má pojmout 500 000 lidí, ale už léta je toto velkoměsto prakticky opuštěné. K dnešnímu dni má populaci pouhých 80 tisíc obyvatel.

Celé toto obří město stálo asi 3 miliardy eur.

Afričané z jiných zemí nejedou do Angoly, protože by tam nedostali peníze za nic a nemohli by tam praktikovat svůj islám (90% Afričanů, mířících do Evropy, jsou muslimové). Navíc, za dovozem Afričanů do Evropy stojí i globalisty ovládané neziskovky, které jim slibují ráj na zemi. Jejich očekávání jsou tak mnohdy založena právě na dezinformacích neziskovek, jejichž úkolem je stěhovat Afričany do Evropy a ne někam jinam v rámci Afriky. Výměna obyvatel Evropy nesmí váznout…

 

Základním problémem je, že tito ilegálové neutíkají, aby našli místo k životu, hledají někoho, na kom by mohli parazitovat.

Navíc, Angola je aktuálně jedinou zemí na světě, kde je islám výslovně zakázán, takže muslimy odrazuje už z tohoto důvodu. V celé zemi žije v poměru na počet obyvatel méně muslimů než třeba u nás a jejich počty tam nerostou tak, jako rostou všude v Evropě. Muslimové tam nesmí svoji ideologii legálně praktikovat, nesmí se tam stavět mešity a nelegální jsou i modlitebny. Žádná žena nesmí jít po ulici v hidžábu či burce.

Nicméně, proč se tam nevydají třeba právě nigerijští, keňští či súdánští křesťané, kteří jsou ve svých zemích vyvražďováni muslimy? Proč jdou raději mnohem dál – do Evropy? Zřejmě právě proto, že by v Angole nedostali žádné dávky, o své živobytí by se museli postarat sami. V Evropě se o ně postarají ti, kdo je naučili jen natahovat ruce…

Nakonec, Evropa by si měla vzít z Angoly v mnohém příklad. A to jak v jejich přístupu k muslimům, tak v přístupu k parazitům, přicházejícím z ciziny….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Pro Afričany je v Africe místa dost, přesto se cpou do přeplněné Evropy

  1. Každý živý tvor se sune za dostupnou potravou , i prvok.
    Tak to zařídila matka Příroda a nedá se s tím nic dělat.
    Afričané se chovají naprosto racionálně, putují tam, kde jejich potomkům zajistí výživu hostitel.
    Dobře chápou, že jde v podstatě o výpalné, aby tolik nekradli a neloupili. To jenom my si namlouváme, ze jde o charitu.
    Migrace existovala vždycky, i mnoho Čechů a Slováků putovalo do Ameriky. Tam je ale čekal tvrdý chlebíček, zadarmo nic nedostali. Dneska je to přesně naopak, migranti mají výhody, o jakých se domorodcům ani nesní.

  2. Někde jsou v Africe lidé nahuštění, rozšiřují svá políčka a odnáší to třeba i rezervace ohrožených druhů zvířat, a v savaně v panelácích se jim žít nechce, tam by museli dělat sofistikovanější práci, které kolikrát ani moc nerozumí. A tak ty zásahy z venčí (krmení a léčba) je skutečně kontraproduktivní, neodpovídající kultuře a mentalitě tamních obyvatel, kdy víc s nich nikdo nevymačká, kromě množení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout