V Hamburku byl brutálně napaden a zraněn Žid (obrázky)

V Hamburku byl brutálně napaden a zraněn Žid (obrázky)

I když oficiální média nezmiňují, kdo je v tomto případě v podezření, tak vy sami můžete vidět na obrázcích níže, že útočníci vypadají přesně jako „sirotci bez doprovodu“, které si v posledních letech přiváží jedna evropská země za druhou.

Po brutálním útoku na židovského muže (60), k němuž došlo v sobotu v centru Hamburku, policie pokračuje v pátrání po dosud neznámých pachatelích. Případ vyšetřuje  státní bezpečnost Státního kriminálního úřadu (LKA).

Podle policie tři až čtyři mladíci v sobotu ve 14 hodin oslovili šest účastníků akce nazvané „Vigil for Israel – Against Antisemitism“ před trhem Saturn v Mönckebergstraße a nejprve je slovně napadli. Mimo jiné křičeli „Seru na Izrael“ a „Svobodná Palestina“.

Když židovský účastník vigilie Michael T. (60, jméno změněno) konfrontoval jednoho z davů, jeho společník přistoupil k T. a udeřil ho pěstí a srazil zem. Vážně zraněná oběť byla převezena do nemocnice.

BILD má nyní fotky údajných útočníků! Očití svědci a účastníci vigilie začali útočníka a jeho společníky po brutálním útoku pronásledovat a fotografovat. Ale pachatelé utekli, protože očití svědci se nejprve postarali o vážně zraněného 60letého muže.

Policejní mluvčí Evi Theodoridou prohlásila: „Poté pachatel odjel spolu se svými společníky na pronajatých elektrokoloběžkách směrem na Steintorbrücke. Okamžité pátrání s několika hlídkujícími vozy nevedlo k jeho dopadení.“

Prostřednictvím fotografií, které mají k dispozici, policisté nyní vědí, jak údajný zločinec vypadá. Plánuje teď policie veřejné pátrání? Ne. To je vyžito pouze během vyšetřování, kdy byly vyčerpány všechny ostatní vyšetřovací postupy.

Upoutávka na obrázek

Oběť antisemitského útoku, Michael T., bude znovu operován v úterý. V rozhovoru pro BILD říká: „V nemocnici bylo zjištěno, že mám zlomenou lícní kost a nosní kost. Taky mám zlomenou čelist. Taky jsem se bál, že přijdu o oko. Doktoři říkají, že sítnice oka se ještě může odlepit.“ Takže napadení by mohlo mít nenapravitelné zdravotní následky!

Policie stále hledá svědky, kteří viděli útočníka (18 až 25 let, asi 1,70 metru vysoký, „jižní vzhled“, černé kudrnaté vlasy a tričko s nápisem „Paris“).

K uvedenému jen dodávám, že co si do země navozili, to tam mají. Do budoucna nebude v Germanistánu místo jak pro Židy, tak pro homosexuály nebo feministky a nakonec vlastně ani pro ateisty nebo křesťany.  To si měli uvědomit už v momentě, kdy se rozhodli přetvořit tuto zemi na chalífát…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “V Hamburku byl brutálně napaden a zraněn Žid (obrázky)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout