Útok v Itálii: Somálec pobodal 5 lidí, včetně dítěte, které bodl do krku

Útok v Itálii: Somálec pobodal 5 lidí, včetně dítěte, které bodl do krku

K útoku došlo včera, přičemž některé z obětí – včetně dítěte – jsou ve velmi vážném stavu, takže útok může mít nakonec i několik obětí na životech.

Teror v autobuse v Rimini:  Normální kontrola jízdenky v autobuse se změnila v noční můru. Stalo se to večer v Rimini, když 26letý mladý muž somálského původu pobodal 5 lidí, včetně dítěte. Všechno to začalo, když ve veřejné dopravě přijíždějící z Riccione dva revizoři kontrolovali mladého muže bez platné jízdenky. Nejdřív žádná reakce. Pak černoch vytáhl nůž, který měl v batohu a pobodal oba mladé muže, jednoho do krku a druhého do ramene. Při útěku pobodal další tři lidi, včetně ženy s dítětem. Jeho řádění má za důsledek celkem pět zraněných. Policie ho krátce po incidentu vypátrala.

Zadržení nařídil prokurátor Davide Ercolani, který vyšetřování koordinuje. V současné době není vyloučena žádná stopa s ohledem na motiv agrese.

Somálec je již několik let v Evropě a před příjezdem do Itálie byl v jiných zemích. Před pár měsíci požádal o status uprchlíka.

Muž je během pobytu v Itálii ubytován v zařízení Červeného kříže a podle některých svědectví projevil násilnou a agresivní osobnost…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Útok v Itálii: Somálec pobodal 5 lidí, včetně dítěte, které bodl do krku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout