Zakázané záběry z 11.9.2001 – dilema – zemřít v žáru ohně nebo skokem z okna (video)

Dnes se ještě jednou vrátíme ke včerejšímu výročí posledním článkem k tomuto tématu. Než se podíváte na video níže, tak chci upozornit, že není vhodné pro příliš slabé povahy.

Níže uvedené záběry, které byly později zakázány, ukazují, jak musely oběti z dvojčat trpět v momentě, kdy věděly, že mají před sebou dilema: zemřít v ohni nebo skokem z okna. Třetí možnost nebyla, bylo jisté, že nepřežijí.

Odhaduje se, že skočilo nejméně 200 lidí. Skákat začali krátce po nárazu prvního letadla (a zřejmě i explozi z nižších pater) v 8:46 hodin. Lidé neustále skákali během 102 minut, kdy stála Severní věž. Pád trval pouhých 10 sekund, ale nebylo to dost rychlé na to, aby oběti ztratily vědomí, než dopadly na zem.

Video doprovází komentář v AJ, přičemž v záběrech uvidíte i místo dopadu těl obětí. Jeden hasič byl dokonce zabit poté, co na něj jedna z obětí dopadla. Oběti před seskokem věděly, že zemřou, jeden muž při pádu držel mobil a telefonoval, další skokani se drželi za ruce, atd….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Zakázané záběry z 11.9.2001 – dilema – zemřít v žáru ohně nebo skokem z okna (video)

 1. Tragédie. Přesto přeze všechno , chuť mistrovat zbytek zeměkoule trvá v neztenčené míře.
  Irák, Afghánistán, Sýrie , Lybie, všude další hromady mrtvol.
  Co se ještě musí stát, aby se začali starat o svoje věci.
  Na jejich choutky rozvrtávat cizokrajné země doplácíme i my tady, v české kotlince.

  1. Ano, doplácíme, ale také se téměř všeho účastníme. Zatím všechny naše vlády posvětily okupační mise, aktuálně okupujeme v zájmu Francouzů v Mali. A většina lidí posvětila ty vlády. Pak se budou divit, až nám sem přivezou údajně malijské „tlumočníky“….

 2. Odpoledne 11. září, sedm hodin po pádu druhého z Dvojčat, se v 17.20 zničehonic zhroutil za šest a půl vteřiny přímo do sebe mrakodrap WTC č. 7, ačkoli do něj nenarazilo žádné letadlo. Nespadla ani nedaleká Deutsche Bank (ta, na jejíž střeše se později našly stovky úlomků lidských kostí), nespadly ani blíže stojící stavby WTC 3, 4, 5 či 6, ale bez zjevné příčiny šla k zemi skoro sto metrů vzdálená budova. Kromě jiného v ní sídlila i kancelář O’Neillovy newyorské pobočky FBI.
  https://casopis-sifra.cz/zahada-budovy-c-6-a-zametani-stop/

 3. No a teď si do země dovezli stovky či tisíce nových džhádistů, k tomu řádění militantních levičáků včetně BLM a bude z toho opět divoký západ, a není tak divu, že prodej zbraní se zvýšil o stovky procent.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout