USA zastavují dovoz Afghánců po opakovaném výskytu spalniček

USA zastavují dovoz Afghánců po opakovaném výskytu spalniček

Je tristní, že zatímco Evropané nemohou volně cestovat po Evropě bez pofiderního covidpasu, invazisté mohou cestovat do Evropy bez jakýchkoli dokladů, ale i důkladného vyšetření. Mohou tak s sebou přivážet bezpočet nemocí, přičemž po příjezdu jsou tak maximálně podrobeni testům na covid. Ovšem zda má dotyčný jedinec i nějaké další nemoci, se již nezjišťuje.

Nakonec se zřejmě na různá onemocnění přijde až  případě závažnějšího projevu dané nemoci. Před časem jste si zde mohli přečíst například o epidemii AIDS, která vypukla v jednom italském multikulturně obohacovaném městě. Nyní zaznamenali pro změnu Američané problém s evakuovanými Afghánci, z nichž u několika byly zjištěny silně infekční spalničky.

Čtyři afghánští žadatelé o azyl, kteří dorazili do USA, byli nakaženi spalničkami, a proto USA nyní příchod Afghánců zcela zastavují.

Všechny lety přivážející „tlumočníky a spolupracovníky“ z Afghánistánu do Spojených států jsou okamžitě zastaveny. To zahrnuje lety z amerických základen v Německu a Kataru, píše agentura AP.

„Všichni přijíždějící Afghánci musí být v současné době očkováni proti spalničkám jako požadavek na vstup do Spojených států,“ říká tisková mluvčí Bílého domu Jen Psaki.

Afghánci jsou očkováni na vojenských základen v USA, ale nyní země zvažuje jejich očkování i na zahraničních základnách.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.5]

4 thoughts on “USA zastavují dovoz Afghánců po opakovaném výskytu spalniček

 1. To jsem čekala, že mazaní Amíci začnou dělat obstrukce ohledně tlumočníků.
  Zřejmě po přídělu milovníků Alláha právě neprahnou .
  ?

   1. Hloupí nejsou. Někde to rozvrtají a náklady v podobě naštvaných ručníkářů nese Evropa .
    To už se ani nedá komentovat, jak jsme pitomí. ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout