Švédsko: Cikáni se dostávají do vězení 52x častěji, než potomci Vikingů

Švédsko: Cikáni se dostávají do vězení 52x častěji, než potomci Vikingů

Jen málokdo tuší, že etnikum, které už 700 let multikulturně obohacuje Evropu, aniž by se většina dokázala integrovat, se v nemalém počtu nachází nejen u nás, na Slovensku, v Maďarsku či na celém Balkáně, ale je již rozšířeno po celé Evropě. A nejedná se jen o „Rumuny“, kteří v posledních asi dvou desetiletích oblažují Itálii, Francii či Německo, ale i o celé rodinné klany, již po staletí žijící v některých dalších zemích, včetně Skandinávie. I tam jdou mnohdy rozeznat podle jména, které se od jména potomků původních obyvatel liší.

A všude, kde je ve společnosti toto etnikum ve větší míře zahrnuto, doplňuje ve věznicích obohacovače z posledních let. Ve Švédsku nyní zjišťovali, jak často je které jméno zastoupeno ve věznicích, přičemž zjistili, že typicky cikánská jména se tam objevují dokonce 52x častěji než ta, jejichž nositeli jsou původní Švédové.

Členové švédských cikánských příbuzných, jako jsou Lindeman, Blomerus, Caldaras a Grönfors, jsou výrazně častěji trestáni než ostatní obyvatelé Švédska, ukazují čísla publikovaná Nya Riks. Skončí ve vězení 52krát častěji než člověk s příjmením Andersson.

Nya Riks spojila oficiální informace Švédského statistického úřadu o počtu obyvatel s určitými příjmeními s informacemi Vězeňské služby o počtu odsouzených. Kompilace zahrnuje období více než deseti let až do roku 2015.

Celkově je podíl  trestné činnosti cikánů vyšší o 3 000 procent, přičemž většina cikánů vyniká podle New National s čísly přes 5 000 procent.

Tolik tedy zjištění ze Švédska, které podobně, jako zkušenosti z jiných zemí ukazuje, že mnohá etnika se nezmění ani za staletí pobytu v diametrálně odlišném kulturním prostředí. Nejinak tomu samozřejmě bude i se současnými obohacovači, kteří si s sebou mimo v drtivé většině neměnné mentality přináší také islám….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

One thought on “Švédsko: Cikáni se dostávají do vězení 52x častěji, než potomci Vikingů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout