Švédsko: Chlípný Afričan napadal ženy i děti, kvůli nečinnosti policie vzali místní spravedlnost do svých rukou

Švédsko: Chlípný Afričan napadal ženy i děti, kvůli nečinnosti policie vzali místní spravedlnost do svých rukou

Je to většinou tak, že dokud nedojde k nějaké vážné újmě na zdraví či dokonce vraždě, policie je velmi často nejen ve Švédsku nečinná. Nikoho nezajímá ani to, že africký vetřelec honí děti po škole a ženy v ulicích. Těmi chráněnými jsou zde totiž invazisté a tak nakonec místním nezbývá, než vzít spravedlnost do vlastních rukou…

Po velkém počtu opakujících se incidentů, kdy černoch napadal ženy a honil děti v Perstorpu ve Skåne, mají místní obyvatelé dost neschopnosti policie, která nemá snahu situaci vyřešit. Po několika varováních a incidentech, kdy byl muž v létě napaden, vzali místní znovu spravedlnost do vlastních rukou. V úterý večer byl vyhledán a zbit několika maskovanými útočníky vyzbrojenými různými zbraněmi.

Ve skupinách na sociálních sítích několik lidí, zejména mladých žen, již několik měsíců varuje před nepříjemným třicátníkem, přistěhovalcem afrického původu, který se k nim neustále přibližuje a hledá s nimi kontakt v Perstorpu ve Skåne. Přijde k nim a klade nepříjemné otázky. Ptá se, zda chtějí mít sex, kde žijí, zda mají přítele a chová se dotěrně navzdory odmítavému chování žen. Později začal hledat kontakt s dětmi a jeho alarmující chování, kdy honil děti po školách, vyvolalo extrémní opatření ze strany obce, jako je například hlídání dětí během přestávek a najímání autobusů, aby se děti mohly dostat na výuku (na titulku jedna ze škol, kde černoch honil děti).

Po šesti žalobách proti muži a policistovi, který tvrdí, že s Afričanem nic dělat nemůže, se dohodla skupina  dobrovolníků, Ti  při několika příležitostech muže vyhledali a zbili, v jednom případě se stal obětí pokusu o vraždu. Navzdory tomu jeho činy pokračují, stejně jako útoky na něj. V úterý opět trpělivost místních přetekla, takže byl  zbit několika maskovanými muži, vyzbrojenými různými zbraněmi.

„Bylo vytvořeno něco podobného domobraně,“ řekl zdroj televizi SVT.

V létě se chování muže stupňuje a nyní se začíná zaměřovat na děti a učitelky ve dvou školách, Ústřední škole a škole Lyckanskolan. V obou školách honil děti, které mu utekly a ohlásily, že se ho velmi bály.

„To je velmi výjimečné. Pracoval jsem ve škole mnoho let a nikdy jsem nezažil, že by někdo byl tak dotěrný vůči dětem, studentům a zaměstnancům,“ řekl televizi SVT Åke Svensson, vedoucí správy v obci Perstorp….

Čeká se na to, až někoho černoch znásilní nebo zabije? Nebo až někdo zabije jeho a pak půjde sedět na doživotí? Nakonec, zdroje neuvádí, jak dopadli samozvaní obránci. Tak doufám, že se nenašli žádní svědci a nepřišlo se na to, kdo za oněmi maskovanými strážci pořádku stojí. Pokud totiž nefunguje policie, někdo musí její práci suplovat. V malém tak vidíme, jak to brzy dopadne po celém Švédsku. A později i v Evropě. Původní obyvatel se spravedlnosti nedovolá….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Švédsko: Chlípný Afričan napadal ženy i děti, kvůli nečinnosti policie vzali místní spravedlnost do svých rukou

  1. Osobne aj ja schvaľujem branie zákona do vlastných rúk /aj s použitím násilia/ v prípade nečinnej /napr. keď je pod veľkým tlakom neziskoviek/ alebo podplatenej polície, prokuratúry či sudcov. Pár príkladov díleri tvrdých drog zničia tínedžerovi život, výpalníci požadujú svoje „práva“, cestný pirát ,ktorý zabil nevinného človeka, behá po slobode, pedofil dostane len podmienku, „ľudskoprávni aktivisti“ ničia vlasteneckému politikovi život , ekoteroristi bránia v regulácii zveri, Cigáni robia slušným bielym zo života peklo atď.

  2. Vzhled k tomu, že i u nás lidé volí vítače, je dobré zapsat naše děti a vnoučata na hodiny bojových umění a střelby. Pokud se lidé v politice neshodnou, pak bude jeho bezpečnost záviset na každém z nich, či ve skupinách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout