Rakousko: Právník rodičů Afghánci brutálně zavražděné 13leté Leonie se dostal na seznam smrti

Rakousko: Právník rodičů Afghánci brutálně zavražděné 13leté Leonie se dostal na seznam smrti

Podobné seznamy „nepřátel“ vytváří Antifa – či jakési její „pobočky“ už nějakou dobu. Fyzické útoky na názorové oponenty jsou zcela běžné a v posledních letech se Antifa a na ni napojené ultralevicové bojůvky – i díky tomu, že jsou oporou systému – stávají ještě agresivnější. Jen u tohoto právníka není jisté, zda Antifě vadí víc to, že pomáhá rodičům Afghánci zavražděné Leonie nebo to, že pomáhá lidem, které poškozují pravidla, zaváděná v souvislosti s očkováním. Pravdou nejspíš bude, že jim vadí obojí…

Podle anonymního dopisu je považován za jednoho z „250 největších misantropů“: právník Florian Höllwarth, známý svou obhajobou jménem oběti znásilnění Leonie (13), je na tomto zlověstném  seznamu smrti, který nyní koluje v Německu.

V Německu v současné době koluje „seznam smrti“, přičemž ti, kdo jsou na seznamu, by měli zemřít v pondělí po volbách do Spolkového sněmu. Podle autora má být zabito „250 největších misantropů“. Kromě různých politiků, celebrit, lékařů a novinářů je na seznamu také devět Rakušanů – včetně vídeňského právníka Floriana Höllwartha. Nedávno získal publicitu, protože je advokátem rodičů malé Leonie (13), kterou znásilnili a zabili čtyři afghánští žadatelé o azyl, v oficiální žalobě na odpovědnost proti Rakouské republice.

Přivedl ho tento závazek do ohniska pravděpodobně levicových extremistických autorů seznamu smrti? Pozoruhodné je, že Höllwarth není zmíněn pouze jménem, ale je zmíněn i jeho účet na Twitteru, i když jeho účet má pouze 400 sledujících a používá se pouze nepravidelně.

Anonymní dopis, včetně seznamu smrti, je však datován 2.9. Na konci srpna zveřejnil na Twitteru platformu pro stížnosti, kterou spustil s kolegou: „Všichni, kdo jsou obtěžován pravidly ohledně očkování proti covidu, se nyní musí připojit k případné hromadné žalobě.“ Takže je to pravděpodobně spíše jeho závazek proti tomuto pravidlu, který dostal Höllwartha, který v Německu vlastně není příliš známý, na seznam s dalšími kritiky opatření, jako je popová hvězda Nena.

Německé bezpečnostní orgány jsou již o seznamu informovány a několik dotčených osob proti němu podniká právní kroky. V rozhovoru pro eXXpressTV šéfredaktor TE Roland Tichy (je také na seznamu) uvedl, že mnozí se také výhružek bojí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout