Skupina německých vítačů chce pomáhat kriminálníkům určeným k deportaci

Skupina německých vítačů chce pomáhat kriminálníkům určeným k deportaci

Je všeobecně známo, že země jako Německo, Švédsko, Itálie, Rakousko či Francie velmi často nedeportují ani recidivisty. Pokud se už tedy nakonec v těchto zemích někoho skutečně rozhodnou deportovat, pak se jedná o těžké zločince, kteří mají za sebou ty nejhorší trestné činy (vraždy, terorismus, brutální znásilnění…) a to navíc i v kombinaci s nějakými dalšími prohřešky. Jednoduše, ten, kdo je například právě v Německu určen k deportaci, má za sebou zpravidla bohatou kriminální minulost, v níž je zahrnuto i násilí. A právě podobným zrůdám se rozhodla pomoci skupina německých dobroserů…

V německé společnosti je jistě mnoho lidí, kteří potřebují pomoc, ženy, které byly znásilněny, důchodci, kteří sbírají láhve nebo musí v neděli večer roznášet reklamní noviny či invalidé a jistě by se našlo i mnoho dalších potřebných.

Ale to není nic pro Doris Bergerovou z Glückstadtu (titulní obr. první zleva). Je mluvčí hostující skupiny, která chce „pomoci“ zločincům určeným k deportaci. Deportovaní zadržovaní jsou odmítnutí žadatelé o azyl, kteří se aktivně brání odchodu ze země, a proto musí být před deportací do svých domovských zemí ubytováni v deportačním zařízení, aby se například až přijde čas, neskrývali. Skupina kolem Doris Bergerové jim chce podle NDR „pomoci“ v Glückstadtu:

Bergerová a další dobrovolníci tam chtějí být pravidelně pro obyvatele a nabízí svou pomoc prostřednictvím několika oznámení ve čtyřech jazycích. „Můžeme si povídat a poslouchat jeden druhého. A můžeme navázat kontakty s přáteli a příbuznými obyvatel deportačního střediska. A také jsme se vyškolili, můžeme poskytnout počáteční právní informace a v případě potřeby navázat kontakty s právníky,“ vysvětluje.

Navazujte kontakty s přáteli – pěkně míněné, ale zcela zbytečné. Součástí deportačního balíčku je samozřejmě i mobilní telefon, s jehož pomocí se cizinci určení k deportaci mohou během několika sekund spojit se svými přáteli a příbuznými. Podle směrnice EU obsahuje balíček all inclusive pro ty, kteří odmítají opustit zemi, následující:

– Zadržení by měli učinit svou každodenní rutinu co nejpříjemnější

– Pokoje musí mít postel, židli, stůl, TV a samostatnou toaletu s umyvadlem.

– Lidé žijící v zařízení mohou sportovat, vařit společně a používat počítače s přístupem na internet.

– Každý má k dispozici mobilní telefon bez fotoaparátu pro použití se soukromou SIM kartou.

– Zadržení dostávají kapesné.

– K dispozici jsou pračky na praní vlastního oblečení.

– Každý obyvatel má možnost zamknout dveře svého pokoje zevnitř, pokud nechce být rušen. Vstupní dveře nejsou zamčené, ale personál má možnost dveře zamknout v případě nebezpečí zvenčí.

Jak vidíte, nepotřebují žádnou skutečnou pomoc, spíše kopanec tím nejúčinnějším způsobem, aby konečně ukončili svůj neoprávněný pobyt v Německu.

Náklady na pobyt v deportačních střediscích i deportaci těch, kteří v Německu pobývají nelegálně a nechtějí odejít, jsou značné:

Pro 60 deportačních míst v Glückstadtu je při plném provozu zapotřebí 72 zaměstnanců vězeňské služby a šest administrativních zaměstnanců. Náklady na tři hospodářské subjekty Šlesvicko-Holštýnsko, Hamburk a Meklenbursko-Západní Pomořansko mají činit ne více než šest milionů EUR ročně pro každou ze tří spolkových zemí. Takže 18 milionů z peněz daňových poplatníků pro 60 vězňů.

A nyní jim chce pomoci  „hostující skupina“ Doris Bergerové z Glückstadtu. Chtěli by zajistit kontakty s přáteli nebo rozhovory (což jim je státem poskytováno) s právními radami (pravděpodobně jak mohou prodloužit svůj nelegální pobyt v Německu). A dokonce ani starostka Glückstadtu nechce stát stranou dobré věci a chce kriminálníkům pomáhat:

Starostka Glückstadtu Manja Biel (nezávislá) řekla NDR Šlesvicko-Holštýnsko, že město podpoří dobrovolníky hostující skupiny v jejich práci.

Jak vidíte, tak pohodlný život cizích (v drtivé většině muslimských) kriminálníků – vrahů, násilníků a teroristů – je pro německé sluníčkáře důležitější než například život těch, kdo jejich zemi budovali. Stále více německých důchodců se stává bezdomovci, ale hlavní je, že muslimští kriminálníci mají veškerý komfort….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Skupina německých vítačů chce pomáhat kriminálníkům určeným k deportaci

  1. Napomáháním zločincům se stávají oni pomahači též zločinci, které ovšem nikdo nepotrestá, to by mohli jen voliči, ale těm se nechce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout