Rusko: Muslim fyzicky napadl lékaře, protože prohlížel jeho manželku (video)

Rusko: Muslim fyzicky napadl lékaře, protože prohlížel jeho manželku (video)

Podle islámu se žádný cizí muž nesmí podívat na ženu jiného muže. Ženu tak smí nezahalenou vidět jen její manžel, bratr nebo otec. Už vícekrát se stalo, že byl v Evropě nějaký muž napaden jen proto, že spatřil muslimku bez hidžábu. Jde-li tedy muslimka na prohlídku k lékaři, musí být prohlížena ženou. Toto pravidlo se sice stále častěji obchází, protože – zejména v muslimských zemích – není vždy právě žena – lékařka po ruce.

Ovšem mnohý muslim nic podobného nestrpí, pak to může dopadnout podobně, jako na videu níže…

Poté, co dermatolog v Rusku vyšetřil muslimku, její manžel vtrhl do ordinace. „Vidím, že se chcete dívat ženám na břicho,“ řekl a šel rovnou do útoku. Lékař pak spadl ze židle a utrpěl zranění hlavy a otřes mozku.

 

Pozadím tohoto incidentu je, že žena oblečená v hidžábu navštívila v úterý praxi dermatologa Vladimira Šernoclejeva, neboť potřebovala lékařskou konzultaci. Zpočátku nechtěla být vyšetřována mužem. Doktor nabídl, že vyšetření provede žena. Nakonec muslimka s prohlídkou souhlasila a lékař jí prohlédl část břicha. Potom žena opustila jeho ordinaci. O něco později se objevil manžel pacientky.

Bezpečnostní kamera zaznamenala jeho útok na dermatologa. Šernoclejev řekl, že ve své praxi vyšetřoval mnoho žen, zejména muslimek, ale nikdy nezažil takovou situaci. Manžel byl později zatčen.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Rusko: Muslim fyzicky napadl lékaře, protože prohlížel jeho manželku (video)

  1. A i v Rusku mlslimů raketově přibývá a Rusů silně ubývá. Bude hůř. Zatím je tlumí tvrdší ruka, ale časem také nebude zvládat, a jako v Evropě, pak jen buď občanská válka, nebo podvolení se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout