Paříž: Dva „sirotci bez doprovodu“ kvůli kabelce utloukli 88letou ženu před očima jejího 10letého vnuka

Paříž: Dva „sirotci bez doprovodu“ kvůli kabelce utloukli 88letou ženu před očima jejího 10letého vnuka

„Nezletilci bez doprovodu“ (ano, to jsou ti „sirotci“, které k nám chtěla dotáhnout Šojdrová s podporou Pirátů) patří k nejčastějším pachatelům násilné trestné činnosti v Paříži. To se děje konstantně už od roku 2015 a situace se postupně jen zhoršuje. Vzhledem k tomu, že jde o invazisty, kteří tvrdí, že jsou nezletilí, není možné je vyhostit. Jen občas, když dojde k nějaké vraždě nebo jinému velmi závažnému trestnému činu, je takový „sirotek“ podroben kostnímu testu, aby se zjistilo, kolik mu skutečně je. Ale jde jen o výjimky, kostní testy se běžně neprovádí, neboť to by pak byl „rasismus“.

Tlupy těchto „nezletilců bez doprovodu“ si samozřejmě vybírají zejména takové oběti, u nichž mají jistotu, že nebudou schopny odporu. S tím zřejmě počítali, když si na ulici vyhlédli starou paní s vnoučetem…

Tato bývalá tanečnice Pařížské opery, Colette Evenová, byla v roce 2017 napadena ve vestibulu domu, kde bydlela, v Paříži (IIIe) kvůli kabelce. V nemocnici později zemřela v důsledku svých zranění. Útočníci, dva údajně nezletilí bez doprovodu, zpochybňují fakta.

Kolem půlnoci se oběť vracela z rodinné oslavy se svým 10letým vnukem, než byla napadena. Desetiletý chlapec tak byl svědkem napadení babičky, které útočníci uštědřili mnoho ran a kopanců. Tyto dvě nezletilé osoby bez doprovodu  byly právě postoupeny pařížskému soudu pro mladistvé, kde jsou souzeni za loupež s násilím, které mělo za následek smrt a za zatajení krádeže.

Předpokládám, že třicetiletí  „sirotci bez doprovodu“ dostanou jen symbolický trest – podmínku a nějaký integrační kurz. Nebo budou seznáni psychicky nemocnými??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Paříž: Dva „sirotci bez doprovodu“ kvůli kabelce utloukli 88letou ženu před očima jejího 10letého vnuka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.