Proč ještě nepadla italská vláda?

Proč ještě nepadla italská vláda?

Je to asi měsíc, co Salvini, jehož Liga má v Draghiho vládě ministerstvo turismu, pohrozil Draghimu pádem vlády v případě, že do 31.8. neuzavře přístavy a nezačne hlídat hranice. Ministerstvo vnitra má v Itálii PD (obdoba sociální demokracie), což je zcela nepokrytě vítačská strana. Bylo tedy docela naivní očekávat, že by ministryně vnitra Lamorgeseová do konce měsíce dala příkaz k uzavření přístavů nebo střežení zelených hranic, zejména se Slovinskem, odkud aktuálně proudí do Itálie tisíce invazistů.

Věřit pak tomu, že by se podobné iniciativy ujal Bruselem dosazený, nikým nevolený Draghi, by bylo stejně obtížné. Už když na začátku srpna prohlásil Salvini, že nechává vládě na řešení problému s nekončící invazí čas do konce srpna, se mnoho Italů ozývalo v diskuzích, neboť byli nespokojeni s tím, že ještě téměř celý měsíc budou přístavy otevřené v situaci, kdy letního počasí využívají rekordní počty Afričanů k invazi do Evropy.

Nicméně, máme zde již několik dní srpen a stále se nic neděje. Přístavy jsou otevřené, na hranicích se Slovinskem vidíte tak akorát davy muslimských bojovníků, volně přecházejících do Itálie a italská vláda aktivně hledá hotely a domy, v nichž by ubytovala afghánské vetřelce, které si do země navozila pod pláštíkem „tlumočníků“.

Nemalá část invazistů samozřejmě v zemi nezůstává, ale putuje dál do Evropy, menší část v Itálii zůstane a zapadne do některého z mnoha v posledních letech vytvořených muslimských ghett.

Je zajímavé, že ani 6 dnů po konci ultimáta se vůbec nic neděje. Vláda nadále hledá rodinné domy pro rozvětvené Afghánské rodiny, pronajímá další luxusní lodě na výletní plavbu pro invazisty z Afriky, jako by tušila, že ta hlavní invazní vlna teprve přijde.

A namísto řešení problému invaze vymýšlí, jak nejvíce omezit italské odpůrce očkování, kvůli nimž stavím ploty, jak můžete vidět na videu pod článkem. To vše vyznívá o to bizarněji, že invazisté, kteří přicházejí do Itálie, nemají žádné pasy (ani cestovní, ani očkovací) a už vůbec ne vládou žádané očkování.

Pád italské vlády by byl velmi důležitým počinem pro celou Evropu, případné uzavření přístavů by totiž výrazně utlumilo nekonečnou invazi z Afriky. Dočkají se Italové slíbeného kroku nebo šlo jen o planý slib??

A nakonec slíbené video. Zatímco invazisté mohou nekontrolovatelně vnikat do země a nikdo kvůli nim ploty nestaví, Italové, kteří nepodstoupili očkování, jsou stále více omezováni. Zde například u vstupu na veletrh. Nejlépe za vše hovoří komentář jednoho z Italů k tomuto videu:

„Neočkovaným lidem brání ve vstupu na veletrh dva metry vysoké železné ploty. Brzy přijde ostnatý drát, nášlapné miny a sniper na věži.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

One thought on “Proč ještě nepadla italská vláda?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout