Nizozemsko: Devět muslimů plánovalo teroristický útok

Nizozemsko: Devět muslimů plánovalo teroristický útok

Asi nejzajímavější je na tom fakt, že že osm z těchto devíti muslimů se již narodilo v Holandsku, jsou tedy také považováni za Holanďany a ve statistikách kriminality budou figurovat vedle skutečných Holanďanů.

Devět mužů bylo ve čtvrtek zatčeno v Eindhovenu pro podezření z přípravy teroristického činu a výcviku k páchání zločinu. Devět podezřelých údajně sympatizuje s džihádistickými principy ISIS, uvedla v pátek státní prokuratura (OM).

Muži ve vazbě jsou ve věku 18 až 31 let. „Podezřelí mají nizozemskou státní příslušnost. Osm z nich se narodilo v Nizozemsku, jeden z nich se narodil v Afghánistánu,“ uvedla OM.

„Jsou také podezřelí z účasti na teroristické organizaci.“ Po prohlídce domů podezřelých nebyly nalezeny žádné zbraně ani výbušniny, ale úřady zabavily několik datových zařízení.

Obyvatelé řekli Eindhovends Dagblad, že v některých částech města byla brzy ráno velká policejní přítomnost. Nad Eindhoven-Noordem byl kolem 5:00 spatřen vrtulník.

Právě toto falšování statistik, kdy jsou v evropské zemi již narození muslimové považováni za „Evropany“ velmi zkresluje všechny statistiky zločinnosti. Pro zastření skutečného důvodu útoků (ať už plánovaných či více nebo méně úspěšně realizovaných) si pak systém vymyslel jakýsi „islamismus“, který má údajně za útoky stát. Ovšem tím, co za nimi stojí, je vždy jen a pouze islám.

Ty evropské země, které jej nepostaví mimo zákon, budou právě proto dřív či později zcela islamizovány…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Nizozemsko: Devět muslimů plánovalo teroristický útok

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout