Bergoglio včera opět vyzval k otevření hranic

Bergoglio včera opět vyzval k otevření hranic

Kdo pozorně sleduje kroky jezuity Bergoglia, ten nepochybuje, že byl na svůj post dosazen záměrně, s cílem dopomoci islamizaci a výměně obyvatel Evropy. Zatímco celosvětově jsou zdaleka nejpronásledovanější právě křesťané, tak ti tuto loutku globalistů nezajímají. Nic si nedělá z toho, že denně jsou desítky až stovky křesťanů vyvražděny v Africe; v Pákistánu či Bangladéši jsou denně unášeny křesťanské dívky a posléze násilně islamizovány, vyvražďováni jsou však i jeho souvěrci na dříve plně křesťanských Filipínách a k jejich diskriminaci či násilným konverzím dochází prakticky ve všech islamizovaných zemích.

Bergoglia však zajímá pouze to, jak dostat co nejvíc muslimů do Evropy. Muslimové jsou ti, komu líbal nohy a muslimové jsou ti, s nimiž se nyní pyšně fotí. Islám však ze své vlastní podstaty jiná náboženství netoleruje a jejich vyznavače, stejně, jako ateisty, považuje za podřadné. Oficiálně předal Evropu muslimům už v roce 2019, kdy se sešel s nejvyšší islámskou autoritou.

Svoji podporu islamizaci světa tak potvrdil Bergoglio právě při setkání s imámem Sheikhem Al-Tayyebem v Abu Dhabí, což je jeden z nejradikálnějších muslimů, který v minulosti prohlásil, že muslimové, kteří konvertují ke křesťanství, musí být popraveni….

Papež Bergoglio opět podpořil islám | VoxPopuliBlog.cz

„Je nutné jít společně, bez předsudků a beze strachu, a umístit se vedle těch, kteří jsou nejzranitelnější: migrantů, uprchlíků, vysídlených osob, obětí obchodování s lidmi a opuštěných,“ řekl papež davům shromážděným na svatopetrském náměstí na jeho týdenním projevu Angelus.

„Jsme povoláni budovat stále inkluzivnější svět, který 1000 lidí nevylučuje,“ dodal.

Dnešní církev je povolána k „rozšíření svého stanu, aby objala všechny“, zejména migranty a cizince, řekl papež ve svém oficiálním poselství ke Světovému dni migrantů a uprchlíků v roce 2021.

Papež František pózuje pro fotografii se skupinou uprchlíků, které pozval, aby se k němu připojili na schodech baziliky svatého Petra během jeho týdenního obecenstvo na svatopetrském náměstí ve Vatikánu, středa 22. června 2016. Papež František pozval tucet uprchlíků, aby se k němu připojili na schodech baziliky svatého Petra, aby jeho obecenstvo tlačilo na to, aby Evropa přivítala více migrantů. Na transparentu je nápis "Uprchlíci pro budoucnost společně" (AP Photo/Fabio Frustaci)

Jsme „povoláni spolupracovat, aby už nebyly žádné zdi, které by nás oddělují, už ne ostatní, ale jen jediné ‚my‘, zahrnující celé lidstvo,“ prohlásil.

„Musíme se vynasnažit zbourat zdi, které nás oddělovaly, a uznat naše hluboké propojení a vybudovat mosty, které podporují kulturu setkávání,“ řekl papež. „Dnešní migrační hnutí nám nabízejí příležitost překonat naše obavy a nechat se obohatit rozmanitostí darů každého člověka.“

„Pak, pokud si to budeme přát, můžeme proměnit hranice v privilegovaná místa setkání, kde můžete narazit na zázrak stále širšího ‚my‘,“ dodal.

„Připojuji se ke všem lidem v různých částech světa, kteří tento den slaví,“ řekl František v neděli.

Tolik tedy k nedělnímu projevu, jímž Bergoglio znovu potvrdil svoji zásadní úlohu. Právě v Itálii, kde má Vatikán síť charitativních ubytoven, se jasně ukázalo, za kým Vatikán stojí. Mnoho chudých italských rodin bylo z církevních bytů vyhnáno, aby tam místo nich ubytovali mladé africké džihádisty. Před časem jsem zde zmínila například případ mladé matky – samoživitelky, která takto musela opustit církevní byt i s malým dítětem…

A sám Bergoglio? Ten si samozřejmě přímo ve Vatikánu neubytuje ani jednoho….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Bergoglio včera opět vyzval k otevření hranic

  1. Papež je nebezpečný člověk, spousta jeho oveček ho poslouchá, volí neomarxisty a vítače, a nechá se obohatit, třeba i mučednickou smrtí. Pokud chceme přežít, musíme jeho vítací fanatismus odmítnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout