Němci si z Afghánistánu mezi dalšími zločinci přivezli i pedofily

Němci si z Afghánistánu mezi dalšími zločinci přivezli i pedofily

A jsem si jista, že nejen Němci, neboť pedofilie je v Afghánistánu doslova národním sportem. A nejde jen o poměrně obvyklé dětské nevěsty, ale také o chlapce, jejichž znásilňování je dokonce jakousi afghánskou tradicí, jak jste se mohli detailněji dozvědět už v tomto článku. tam můžete vidět i videa právě oněch afghánských kolaborantů, kteří si navykli se ukájet na chlapečcích.

O tom, že se tedy stovky těchto pedofilů nejspíš dostaly do Evropy i USA, vůbec nepochybuji. Mnoho z nich má navíc vlastní rodinu – manželku a děti, či dokonce více manželek. Pak, nejsou-li  neprůstřelné důkazy, nemusí být jejich zvrácenost navenek nijak známa. A co víc, Němci jsou schopni poznat jen ty zločince, kteří již byli dříve v Německu, odkud je před časem deportovali. Afghánské pedofily tak vůbec nemusí odhalit.

Byla to tragická událost, která se stala na letišti v Kábulu. Bez prověrky lidé spěchali do transportu německých ozbrojených sil, aby unikli z Afghánistánu do Německa.

„Ti, kteří byli mladí, muži, silní a zvyklí na násilí, měli největší šanci dostat se dovnitř,“ popsal podmínky jeden ze zúčastněných.

Výsledek: letadla, která letěla do Německa přes Taškent, z větší části nevezla místní zaměstnance, kteří pracovali pro Německo a německé ozbrojené síly – jak slíbila kancléřka Angela Merkelová. Ale na jejich palubách byli hlavně ti, kteří byli dost silní na to, aby se dostali do letadel – mezi nimi i ti nejzávažnější zločinci a lidé, kteří byli již dříve deportováni z Německa.

Noviny BILD mají čísla a spisy, které ukazují, jak málo má evakuace z Kábulu společného se sliby německé vlády.

Na německá letiště zatím dorazilo asi 5000 lidí z Afghánistánu. Pouze 168 z nich jsou místní státní příslušníci – pomocníci a tlumočníci a z Afghánistánu přiletělo i 469 německých občanů. Zároveň se 257 lidem podařilo vstoupit do Německa zcela bez dokladů totožnosti. Jednoduše řečeno: německá vláda evakuovala více lidí, jejichž identita je zcela nejasná, než místních pomocných sil!

Ve vládních kruzích se předpokládá, že mezi evakuovanými je nejméně třímístný počet zločinců.

Mezi nimi například …

  • Sardar Mohammed M., který byl odsouzen k osmi letům a třem měsícům vězení za sexuální zneužívání dětí v Německu.

Sardar Mohammed M.

Neuvěřitelné: Roky sexuálně zneužíval svou dceru. K prvnímu napadení došlo, když bylo dceři devět let. V únoru 2019 byl deportován do Afghánistánu. Nyní je zpět v Německu a ve vazbě. Má ještě 177 dní na to, aby si odpykal trest, pak bude propuštěn. I když podle úřadů mu „hrozí recidiva“.

  • Khwahja Rashed S., odsouzen ke dvěma letům a šesti měsícům vězení za nebezpečné ublížení na zdraví za použití zbraní.

Khwahja Rashed S.

Nyní je také zpět ve vězení v Německu. Deportován byl teprve v únoru. Nyní už ho nelze vrátit zpět do Afghánistánu kvůli zastavení deportací. Za 86 dní bude propuštěn.

  • Omed F., usvědčen ze sexuálního napadení a znásilnění.

Také deportován ještě v únoru. Do února 2024 mu byl zakázán vstup do země, ale federální vláda ho přivezla zpět. Teď je násilník na svobodě v Německu.

  • Khwaja Obaidullah A., odsouzen v Německu za pašování drog, napadení, nedovolený vstup na cizí pozemek.

Deportován v únoru 2021, zákaz vstupu do roku 2024. Nyní je opět na svobodě v Německu, protože se dostal na jeden z evakuačních letů, aniž by byl zkontrolován.

Bylo potvrzeno, že nejméně 20 lidí představujících bezpečnostní hrozbu se dostalo na palubu evakuačních letů do Německa.

Ministr vnitra Horst Seehofer (CSU, 72) ostře kritizoval, že nebyly provedeny dostatečné kontroly. Do Německa přicházeli „vážní zločinci“.

Stephan Mayer (47), státní tajemník ministerstva vnitra, řekl deníku BILD: „V budoucnu musí bezpečnostní aspekt opět hrát mnohem větší roli při vstupu afghánských státních příslušníků. Proto musí být před plánovaným vstupem do Německa provedeny bezpečnostní kontroly, aby se zabránilo příchodu nejzávažnějších pachatelů trestných činů nebo sériových pachatelů nebo nebezpečných osob do naší země. Je třeba předem eliminovat osoby, které již byly deportovány a představovaly by značné bezpečnostní riziko.“

To jsou tedy skutečně jen dříve deportovaní afghánští zločinci. Co ovšem zločinci, kteří nikdy předtím v Německu nebyli? Bude se čekat, až se projeví?? Třeba jako nedávno tento Afghánec ve Francii?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Němci si z Afghánistánu mezi dalšími zločinci přivezli i pedofily

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.