Muslim útočil v autobuse na trase Německo – Srbsko, říkal, že mu to přikázal Alláh

Muslim útočil v autobuse na trase Německo – Srbsko, říkal, že mu to přikázal Alláh

Podle všeho se s největší pravděpodobností jednalo o občana Bosny, islámské enklávy na srbském území. Německá média se dlouho snažila pravdu zastřít, nicméně sami řidiči, které si muslimský cestující vzal za rukojmí, potvrzují, že se muž odvolával na Alláha…

Cestující a řidiči byli napadeni na mezinárodní autobusové lince Dortmund-Bělehrad srbského dopravce „Lasta“. Německá policie uvedla, že 30letý muž, podezřelý z útoku, byl zatčen.

Podle německé policie nebyly v autobuse zatím nalezeny žádné zbraně. Při útoku na autobus „Lastina“ v Německu útočník tvrdil, že obdržel zprávu od Alláha.

Policejní prohlášení uvádí, že podle vyšetřování došlo k hádce mezi několika cestujícími v autobuse z důvodů, které dosud nebyly objasněny, během nichž byli dva lidé lehce zraněni.

K útoku došlo, když jeden cestující, který nasedl do autobusu ve Frankfurtu a jehož iniciály jsou F. K., přičemž bezdůvodně fyzicky napadl další dva cestující.

Řidič a cestující ho brzy přemohli, ale stále zůstal v autobuse a vzal si jako rukojmí dva lidi – oba řidiče autobusu. Policie oznámila, že v držení zatčeného srbského občana nebyla nalezena žádná zbraň.

Řidiči tvrdí, že řekl, že dostal zprávu od Alláha, že musí napadnout cestující, protože jinak by byl napaden.

Německá policie byla ve spolupráci s Bezpečnostní informační agenturou v kontaktu s jedním z řidičů, kteří byli s útočníkem uvězněni v autobuse.

Na místě byli němečtí policejní vyjednavači. Zásahu se účastnilo také velké množství policistů, včetně členů speciální jednotky SEC….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Muslim útočil v autobuse na trase Německo – Srbsko, říkal, že mu to přikázal Alláh

  1. Asi ste už počuli o provokáciách albánskych teroristov na srbsko-kosovskej „hranici“. A bruselofilný zradný liberálny fanatik Vučič spolu s lezbickou premiérkou nechce o ukončení prístupových rozhovorov do EÚ ani počuť…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout