Saúdská Arábie a Katar urychlují islamizaci Evropy přes jim poplatné politiky

Je všeobecně známo, že obě uvedené země jsou velmi významnou součástí islamizace evropských zemí. V Itálii nedávno rozkryli, jak přes falešné charity, které jsou jen zástěrkou pro zajištění vlivu na daném území, infiltrují politiku a zajišťují tak, že v současné době jsou de facto všechny evropské země velmi rychle islamizovány, často aniž by to místní občané postřehli či dokonce za jejich nadšené asistence.

Cíle obou zemí jsou totožné s cíli globalistů. Zatímco tyto chalífáty si kladou za cíl Evropu postupně islamizovat proto, že jde o hlavní úkol každého pravověrného muslima, pro globalisty je islám pouhou zbraní proti evropským národům, leč velmi účinnou.

V každé evropské zemi jsou pak politické strany, jejichž hlavním cílem je islamizovat země mimo jiné i tím, že se na muslimy soustředí coby na své budoucí voliče. Právě na příkladu Itálie můžeme vidět, jak tyto cíle plní tamní sociální demokraté – strana PD ( v EP ve frakci socialistů). Není náhoda, že právě tato strana má v Draghiho vládě na starosti ministerstvo vnitra. Jak jinak si zajistit nekončící proud budoucích voličů?

Plánem PD je nahradit invazisty dosavadní voliče – staré lidi, kteří v některých italských regionech jako poslední hlasovali pro tuto invazní stranu, která představuje vše, co je v Itálii nejprohnilejší a nejzkorumpovanější.

A muslimové žijící v Itálii počítají s PD a M5. A v zemi je muslimů už tolik, že případná islámská strana by jistě získala dostatečný mandát. K tomu by mohlo dojít kolem roku 2030, do té doby by mohlo jít i o několik milionů hlasů.

Podobný systém jako v Itálii funguje i v dalších islamizovaných evropských zemích. Vítačské strany se spoléhají na to, že ti, které si přivezou, budou zároveň jejich voliči. V drtivé většině zemí jde o socany nebo Zelené. Tyto strany jsou postupně infiltrovány nejprve slouhy muslimů, dobře placenými Katarem, SA nebo Tureckem, později muslimy samotnými.

K uvedené politice ovšem patří také velmi úzká spolupráce se Saúdskou Arábií a Katarem – zeměmi, které jsou vůdčí silou islamizace evropských zemí. Je to už téměř dva roky, co jsem upozornila na to, že naše současná vláda uzavřela se Saúdskou Arábií smlouvu o nadstandardní spolupráci, což je obdobný způsob, jakým se islamizuje většina evropských zemí v první fázi, tedy předtím, než se do země začnou masově stěhovat muslimové a vykupovat nemovitosti a pozemky…

Sponzorem této demografické transformace – výměny Evropanů za muslimy (Araby a Afričany) – je Katar prostřednictvím Katarské charitativní nadace: prostředku islamizace celé Evropy. Oficiálně tato nadace vybírá peníze na charitativní projekty různého druhu: výstavbu škol, zdravotnické projekty, boj proti hladu, sirotčince a výstavbu mešit. Jde ovšem zejména o výstavbu mešit, zbytek je jen zástěrka.

Izrael tuto organizaci od roku 2011 zařadil na černou listinu asociací, které podporují fundamentalismus a teroristy. Tato organizace, působící ve všech evropských zemích, je opakovaně  spojována s financováním islámských skupin působících v různých částech světa. Například Foreign policy, noviny, které jsou vždy pozorné k mezinárodním událostem, přinesly v roce 2013 některé důkazy na podporu vazeb mezi katarskou charitou a islámským terorismem.

Katar využívá své „humanitární“ základy k proniknutí do Itálie i dalších zemí Evropy. Za sociální pomocí, charitou a náboženskou aktivitou skrývá indoktrinaci invazistů, kteří jsou již v Evropě a přes mešity je poštvává proti Evropanům.

Katarská charitativní nadace je v Itálii aktivní všude tam, kde vládne PD. Zaplatila například za práce pro mešitu Colle val d’Elsa v Toskánsku a pro mešitu v Ravenně. Katar také převzal bývalou kliniku San Raffaele v Olbii s investicí 1,2 miliardy eur. Bič a cukr. Takhle se kupují zkorumpovaní a slabí. K uvedenému jen připomínám přebírání některých našich lázní Araby.

A ještě trošku odbočím a připomenu, že EU tlačí na to, aby měly obce možnost mnohem širší samosprávy. Tedy například Praha by měla mít možnost přijmout třeba 20 tisíc Afričanů bez jakéhokoli mezičlánku a bez ohledu na oficiální politiku jakékoli vlády, která by zde byla. Totéž jakákoli jiná města či obce s rozšířenou působností.

Komunální volby se tak paradoxně stanou v celé EU mnohem důležitějšími, než dosud. A buďte si jisti, že Katar i Saúdská Arábie dávno čile spolupracuje se všemi stranami, které již v minulosti prokázaly, že mají k muslimům blízko…

Světová muslimská liga, islámská organizace se sídlem v Mekce a ovládaná Saúdskou Arábií, je také velmi aktivní. Prostřednictvím tajemníka Mohammada Al Issy, bývalého ministra wahhábistického království, vysvětlil Corriere della Sera, jak si království hodlá koupit italské politiky (a nejen ty italské): „Přístřeší, pomoc, peníze, cokoli chcete. Jsme připraveni vydat spoustu peněz, přímou podporu italské vládě v oblasti přistěhovalectví.

Ale“ – stěžoval si Mohammad Al Issa loni – „nemohli jsme to říct vašemu novému ministrovi zahraničí. Před deseti dny jsme z našich římských kanceláří požádali diplomatickou cestou o schůzku s vaším ministrem zahraničí. Ale bylo nám řečeno, že ministr není k dispozici, mohl jsem tak vidět jen jeho zástupce. Všichni jsou u mě vítáni na přátelské úrovni, ale protokol Muslimské ligy mi nedovoluje oficiálně se setkat s nižší úrovní. A odjíždím do Rijádu.“ To bylo za minulého ministra (ještě před sestavením Draghiho vlády). Ministr Draghiho vlády se s  Issou již samozřejmě setkal…

Issa dále pokračoval:

„My máme návrh pro Itálii, pro integraci. Musíte pochopit zázemí těchto lidí, máme studie, informace. A můžeme spolupracovat. Itálie trpí více než jiné země. Chceme podpořit vaši vládu, máme na to celosvětovou organizaci a peníze, které vám můžeme nabídnout. Peníze, které pocházejí přímo z fondů Muslimské světové ligy. Muslimové jsou hrdí na to, že jsou v Itálii. Cítíme odpovědnost podílet se na tomto úsilí.“

O mešitách prohlásil: „Mělo by jich být postaveno více.“ Ti, kdo zakazují na svém území stavbu kostelů, tedy trvají na tom, že jiné země musí stavět mešity….

Infiltrace politiky je základem islamizace. Ve většině evropských zemí se tak na zásadní posty (např. ministerstvo vnitra či zahraničí) záměrně dostávají ti, koho si Saúdská Arábie či Katar už dávno platí. A jak sami víte, ani nemusíme chodit do Itálie či jiné cizí země…

Islám znamená podvolení. A jistě i sponzoři islamizace Evropy z Kataru a Saúdské Arábie toto podvolení od Evropanů očekávají. A ti se zcela oddaně skutečně podvolují. Třeba jen prostřednictvím zkorumpovaných politiků, které si sami volí..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Saúdská Arábie a Katar urychlují islamizaci Evropy přes jim poplatné politiky

  1. Pokiaľ bude aj v slovenskej vláde vyslovene neomarxistická strana Sloboda a Solidarita /už som spomínal,že najznámejší náš konvertita Jozef Lenč – vyškolený v Saudskej Arábii – má k nej veľmi blízko/ , resp. zatiaľ neparlamentné Progresívne Slovensko, tak dovoz migrantov /v drvivej väčšine moslimov/ a prípadná islamizácia vrátane budovania mešít bude hroziť aj Slovensku. Bohužiaľ vo väčšine z 8 krajských miest u nás sú už primátormi slniečkari a zrejme ani primátori iných miest a krajské zastupiteľstvá nebudú imúnne voči ropným peniazom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout