Merkelová poškodila Německo víc než Hitler, říká bývalý šéf maďarské tajné služby

Merkelová poškodila Německo víc než Hitler, říká bývalý šéf maďarské tajné služby

Kdo má dostatek informací o tom, co se v posledních letech nejen v Německu děje, ten má jasno, že je to skutečně pravda. A nejen to, stejně poškodila svojí politikou i zbytek Evropy. Německá politika je totiž plně v souladu s politikou EU…

Bývalý šéf tajných služeb László Földi v talk show na televizním kanálu M5 rozebral dobu vlády kancléřky Merkelové a učinil prohlášení, které lze učinit beztrestně pouze v zahraničí, v Německu by bylo za něco podobného vězení, hezky natvrdo….

„S otevřením německých hranic takzvaným „uprchlíkům“ napáchala Angela Merkelová v zemi větší škody než Hitler,“ prohlásil László Földi v neděli.

V den německých všeobecných voleb analyzovali hosté talk show  „Klub komentátorů“,  vysílané na maďarské veřejnoprávní televizní stanici M5, tuto událost. Hovořili o 16letém kancléřství Merkelové. László Földi byl pozván jako odborník na bezpečnostní politiku.

Földi, pravidelný host veřejnoprávní televize, řekl, že poslední tvůrčí silou v Německu byl Helmut Kohl. Merkelovou označil za „ničivou sílu“, která „zničila vše, co její předchůdci vybudovali“.

Podle názoru bývalého zpravodajského důstojníka je Německo skutečným hnacím motorem v Evropě, a proto Merkelová neměla vytvářet nic nového, pouze udržovat stav zavedený jejími předchůdci…

Islám obdivoval už Hitler, který s muslimy spolupracoval. I to je něco, co mají s Merkelovou společného. V budoucím chalífátu bude jistě Merkelová oslavována jako jedna z těch, kdo k němu přispěli zdaleka nejvíc.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Merkelová poškodila Německo víc než Hitler, říká bývalý šéf maďarské tajné služby

  1. skor ci neskor z tohto v nemecku vznikne obcianska vojna. nativci sa presuvaju z velko-miest do malo-miest a na vidiek, tak ako sa to deje v podstate vsade(francuzsko, svedsko, anglicko, irsko…), avsak skor ci neskor to narastajuce napetie bude tak velke ze uz pred nim nebude kam ujst a zacnu vznikat konflikty. pride to od barbarov pretoze sa budu citit prilis mocni a sebavedomi. zacne to mensimi potickami ktore budu prerastat v izolovane utoky kde nativci pouziju smrtiace prostriedky. vlada sa psotavi proti nim a cast armady sformuje nieco ako IRA a zacnu sa „teroristicke“ utoky proti vlade a vo vleko-mestach obyvanich barbarmi. toto caka celu zapadnu europu, ide iba to kde a kedy. osobne si myslim ze francuzsko je uz blizko, hlavne ked clovek vidi stav pariza a verejen vyjadrenia z radov armady, ktorych uz bolo niekolko. nasledovat bude nemecko. svedsko asi nie, tam sa obetovali uz davno k noham feminizmu, rovnako ako cely sever. ti odovzdaju svoje zivoty dobrovolne. anglicko je otazne, je podivuhodne ako je mozne ze stale stoji na nohach ale najskor kvoli silnej mene. hovori sa o logistickych problemoch, mozno to bude katalyst. uvidime. ale uz sa tesim. osnami okupovali europu 800 rokov nez ich kriziaci vytlacili. tak cim skor zacneme pocitat okupacne roky, tym skor pride koniec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout