Loď italské pobřežní stráže přivezla 150 invazistů, místní na protest postavili a zapálili barikády (video)

Loď italské pobřežní stráže přivezla 150 invazistů, místní na protest postavili a zapálili barikády (video)

Nikdo už je ve svém městě nechce. Tedy až na výjimky, k nimž patří všichni ti, kdo jsou jakkoli na migrační byznys napojeni, včetně pobřežní stráže, která je velmi štědře dotována z EU za to, že invazisty loví ve vodách Středozemního moře a vozí do Itálie. Mnoho místních už má ovšem tohoto obohacování dost a rozhodli se to dát patřičně najevo.

Asi 150 ilegálů přistálo v přístavu Reggio Calabria poté, co byli identifikováni na palubě rybářského člunu zachyceného hlídkovým člunem leteckého operačního oddělení Guardia di Finanza u pobřeží mezi Melito Porto Salvo a Bova Marina.

Jediným „úkolem“ těchto pašeráků je najít náklad a pak ho vyložit v Itálii.  Loď pravděpodobně vyplula z Egypta nebo východní Libye.

Po připojení lodi ji finančníci (pobřežní stráž) doprovodili do přístavu Reggio, kde byli nelegální přistěhovalci, téměř všichni egyptské státní příslušnosti, naloženi do autobusů, které je měly převézt do městské čtvrti, což vyvolalo vzpouru, jak můžete vidět na videu níže.

Poté budou samozřejmě odesláni do zařízení podle plánu opětovného osídlení, který připravilo ministerstvo vnitra.

Po vylodění 150 nelegálních přistěhovalců v přístavu Reggio Calabria včera odpoledne vypukla vzpoura občanů okresu Arghillà v Reggio Calabria:

 

Muslimští útočníci měli být původně ubytováni v prostorách místní školy, s čímž místní nesouhlasí. Občané proto vyšli do ulic, aby proti ubytování invazistů ve škole protestovali a zabránili vstoupit do prostor školy už druhé skupině útočníků poté, co jim tam už předtím jednu skupinu poslali.

„Žijeme uprostřed odpadků a degradace, jsou tu krysy velké jako kočky, a nikdo nezasahuje a nyní bychom měli přivítat i další lidi, když už nemáme vodu a služby,“ křičeli obyvatelé odhodlaní nepustit druhou skupinu ilegálů, kteří již přistáli v přístavu, do areálu školy.

Zuřivé protesty vedly k uzavření silnice vedoucí do oblasti. Byly postaveny barikády a na hromadách odpadu byly založeny požáry.

Nakonec občané vyhráli. Druhá skupina vetřelců stráví noc ve stanech v přístavu. To prohlásil místostarosta Reggio Tonino Perna po ukončení vzpoury.

Tyto protesty by se měly konat i ve všech dalších přístavech, kde dochází k vylodění. Všude by měly planout velké protestní požáry. Další invazisté se už nesmí vylodit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.