Teroristický útok v Paříži: náklady na právníky zaplatí džihádistům příbuzní obětí

Teroristický útok v Paříži: náklady na právníky zaplatí džihádistům příbuzní obětí

Během následujících týdnů a měsíců budu pečlivě sledovat soud s útočníky z Paříže z roku 2015. Právě na tomto procesu bude nejlépe patrné, jak dalece je již francouzská (potažmo evropská) společnost pod vlivem islámského práva. Údajně psychicky nemocní teroristé, velmi nízké tresty i těm, kteří psychicky nemocnými seznáni nejsou, bagatelizace činů, stíhání kritiků islámu (předsudečná nenávist) a snaha nezmínit, co či kdo za útoky skutečně stojí. To vše můžeme v posledních letech v rozhodnutích justice vidět v případě, že se jedná o soud s některým z těch, kdo měli údajně Evropu obohatit.

Jak to bude v případě teroristů, kteří spáchali nejhorší útok v poválečných dějinách Francie?

Soud s útočníky z Bataclanu začal dnes, ale už na samém začátku se ukazuje zvrácenost celého systému….

Skupina právníků občanské strany se rozhodla dát část poplatků, vybraných od příbuzných obětí, svým kolegům, z nichž většina byla pověřena z moci úřední bránit tyto islámské teroristy! ! To samozřejmě okamžitě neskutečně konsternovalo příbuzné obětí a jeden z nich okamžitě vyjádřil svůj nesouhlas:

„Ve skutečnosti, stejně jako všichni Francouzi, již platím prostřednictvím svých daní právníky jmenované soudy, což již považuji za naprosto abnormální, zatímco musím platit vlastního právníka z vlastní peněženky, jehož poplatky mi nebudou nikdy proplaceny. A rozhodně nechceme, abychom se stali oběťmi tohoto hrozného teroristického útoku!

Myslím, že by mělo být odpovědností státu, aby tyto poplatky zaplatil. Je pro mě nepředstavitelné, že zaplacením poplatků za právníka platím část jeho honorářů právníkům obviněných a že bych měl přispívat na poplatky vrahům mé dcery a 130 dalším lidem!

Naštěstí jsem se dozvěděl, že se to týká pouze právníků, kteří jsou registrováni u Pařížské advokátní komory…

Nicméně je pro mě nepřípustné, šokující a neuctivé vůči obětem, že právníci těchto obětí jsou žádáni, aby přispívali na odměny právníků obviněných. To je nehorázné! To jasně ukazuje, že soudní systém je prohnilý a zvrácený; právníci se mezi sebou spolčují a ve skutečnosti jsou všichni zvrácení!

Kdyby byl můj právník registrován u Pařížské advokátní komory, okamžitě bych ho odvolal a radím všem obětem, které mají právníka registrovaného u Pařížské advokátní komory, aby okamžitě ukončily své přidělení a vybraly si právníka z provincie! Toto rozhodnutí Pařížské advokátní komory je jednoduše skandální.

Jsme v zemi šílenců, kde už není nic respektováno, a už vůbec ne oběti útoků!

Patrick Jardin, otec oběti útoku

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Teroristický útok v Paříži: náklady na právníky zaplatí džihádistům příbuzní obětí

  1. Soud s útočníky z Bataclanu.
    To se hned pozná vyspělá demokracie.
    To v Rusku se útočníci soudu nedočkali, ani ti z Dubrovky, ani ti z Beslanu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout