To není arabská země, to je Itálie (video)

To není arabská země, to je Itálie (video)

V multikulturně obohacovaných zemích dochází k přeměně některých městských čtvrtí či celých obcí na muslimská ghetta. Nejinak je tomu s Itálií, která je první evropskou zemí, kam přichází invazisté z Afriky. A to jak černoši, tak obyvatelé zemí Magrebu – tedy Arabové.

Už několik článků jsem zde věnovala africké výspě v Itálii – městečku Castel Volturno. Zatímco v tomto městě si připadáte jako v Nigérii nebo Senegalu, v dalším multikulturním (nyní už tedy spíše monokulturním) městě – Mazara del Vallo – si připadáte jako v některé z arabských zemí. Ve městě je nejvíce Arabů na počet obyvatel v celé Itálii a dokonce zde mají i svá vlastní pravidla.

La solitudine delle donne tunisine a Mazara del Vallo - Jacopo Lentini - Internazionale
Město se nachází na jihozápadě Sicílie

Jde o jednu velkou no-go zónu, kde vypadáte coby Evropan velmi nepatřičně. Asi jako Italka z videa níže, která je ve své vlastní zemi – Itálii – považována za vetřelce. Město už patří Arabům a tak tam vyžadují i dodržování jejich vlastních pravidel. I když je video v italštině, vůbec nepotřebujete rozumět, stačí se jen dívat. A uvědomit si, že podobně jednou dopadnou i některá naše města. Také v tomto sicilském městě to relativně nedávno začínalo několika desítkami Arabů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “To není arabská země, to je Itálie (video)

  1. Salvini podobne ako Kurz nie je a nikdy nebol konzervatívny vlastenec ani ochranca krajiny pred migráciou, ale špinavý zradca národa a štátu, fanatický sionista, eurohujer a spolupáchateľ zločinov migrantov. Vrátane islamizácie a getoizácie Talianska. Jednoznačne by si zaslúžil niekoľkoročné väzenie natvrdo. O jeho podpore rozdeľovania migrantov po Európe a neochote ich deportovať z Talianska som už viackrát písal. Vládu s jeho účasťou možno pokojne prirovnať ku kanadskej či novozélandskej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout