Jak to vypadá, když si zastánce té nejhlubší totality říká „demokrat“

Před několika dny jsem narazila na jeden z nejšílenějších článků, týkajících se nadcházejících voleb,  jaké jsem vůbec na mainstreamu poslední dobou četla. Dlouho jsem uvažovala, jestli vůbec reagovat, takže jsem nějakou dobu váhala. Jenže různých podobných vyjádření od dalších takzvaných „demokratů“ jsem od té doby zaznamenala mnohem víc, což mne nakonec přece jen – i když se zpožděním – přimělo reagovat.

Autor Tomáš Mrkvička v tomto článku na mainstreamovém webu, běžně prezentovaném Seznamem, si stýská nad tím, že hrozí, že by mohly volby dopadnout jinak, než tak, jak si přeje on.

Na tom by samozřejmě nic nebylo, každý má nějakou představu o tom, jak by chtěl, aby volby dopadly. Jenže autor svoje myšlenky rozvádí i dál, cituji:

„Byl by to skutečně smutný výsledek voleb, které měly přinést změnu k lepšímu. Nakonec by přinesly změnu k horšímu, jakkoliv to bylo jen těžko představitelné. Vláda ANO a SPD by jednoznačně budila vášně a přibližně pro polovinu občanů by byla zcela nepřijatelná.

V takové chvíli by bylo na místě, aby se občanská společnost opět sjednotila a vyrazila do ulic.“ 

Vidíte, jaký je tento pisálek demokrat?? Úděsné!! Nebude-li výsledek voleb takový, jaký si jej představuje autor, pak je třeba jít do ulic a  tuto pro autora a EU nepřijatelnou vládu shodit!! Autor totiž už na začátku uvádí, že jeho vysněná vláda je koalice Pirátostanu a SPOLU, neboť by šlo údajně o jedinou skutečně demokratickou vládu…

Takže, (ne)vážený pisálku, vyznavači totality nejhrubšího zrna, zde je moje odpověď..

Já si – na rozdíl od vás – přeji vládu euroskeptickou. Osobně by se mi třeba líbilo, kdyby měly většinu strany jako SPD a Trikolora a k nim třeba i nějaká z menších euroskeptických stran. Tedy přála bych si takovou vládu, která by nás vyvedla z genocidní EU. Ovšem vím, že jde o zbožné přání. Tak si tedy mohu tak maximálně přát jedno:

Aby neměla většinu koalice Pirátostanu a SPOLU. To by zase z mého pohledu byla katastrofa. A vím, že zdaleka nejsem jediná, kdo takto smýšlí. Představa zavedení eura, odevzdání posledních zbytků suverenity Bruselu, plnění požadavků Migračního paktu EU tak, jak si to přeje EU a velmi dlouho i Piráti, s tím spojená islamizace naší země ve stylu Švédska a zhoršení bezpečnosti občanů.

Ale to není vše, také by to znamenalo tvrdé plnění cílů zeleného údělu a uhlíkové neutrality, což logicky povede k astronomickému zdražování. Neomarxističtí Piráti, vyznávající 120 pohlaví a jejich přizvukovači ze STAN a SPOLU, kterým jde samozřejmě hlavně o koryta (je jedno s kým půjdou do holportu, u koryt dlouho nebyli a už se na to třesou jako ratlíci) by tak především dělali to, co chce Brusel. Ale také třeba Sudetoněmecký landsmanschaft. To poslední, za co tato partička kope je ČR..

Přesto je to pro vás vláda snů. Ale ani se nedivím, jste stejným zastáncem totality jako tyto partaje, takže se k nim docela hodíte. Vy totiž chcete, aby lidé vyšli do ulic, pokud volby dopadnou tak, jak to vy nechcete. Jenže, (ne)vážený pane Mrkvičko, to už není žádná demokracie. Protože pokud si většina někoho zvolí, ostatní to musí akceptovat. Ať se jim to líbí nebo ne.

Vy vyzýváte, aby lid vyrazil pod vedením neziskovek do ulic. Pokud by ovšem dopadly volby podle vás a vyhrála ta vaše parta, tak možná budu nadávat, postesknu si v článku, ale rozhodně nebudu vyzývat k tomu, aby někdo protestoval proti demokratické volbě většiny. Budu se snažit dělat maximum pro to, aby to bylo za 4 roky lepší.  Tím, že akceptuji demokratickou volbu – i tehdy, kdy se mi nelíbí – ukazuji, že jsem demokrat. A to vy, vážený pane Mrkvičko, rozhodně nejste. Protestovat totiž proti demokratické volbě a požadovat okamžitou demisi čerstvě zvolené vlády, je zcela nedemokratické.

Nejsem proti jakýmkoli demonstracím, naopak. Ty do demokracie patří. Ale mají být reakcí na nějaké konkrétní kroky vlády apod., ale ne jen reakcí na pouhou volbu, která se nám nelíbí. Vy chcete zpět dobu vlády jedné strany, jednotné NF. Národní fronta už ovšem v našem Parlamentu je – jde o všechny probruselské strany a ty mají většinu. To by vám mělo stačit…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Jak to vypadá, když si zastánce té nejhlubší totality říká „demokrat“

  1. Princip demokracie je v uznání výsledků voleb. Jinak to je pak v „banánových“ republikách, kde vítěze jež se jim nelíbí svrhnou násilím, a je po demokracii. To si nějak ti „naši Demokraté“ neuvědomují, jen si namlouvají, že jsou demokraté, i když nejsou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout