Italka byla v parku napadena Afričanem, aby se zachránila, skočila do řeky

Italka byla v parku napadena Afričanem, aby se zachránila, skočila do řeky

Skok do řeky může být v tomto případě skutečně ideálním řešením – tedy pokud dotčená oběť umí plavat nebo pokud není řeka příliš hluboká. Jak známo, tak jen velmi málo Afričanů umí plavat, takže pravděpodobnost, že za svojí obětí skočí, je jen velmi malá…

Ponořila se do řeky, která proudila nedaleko ní, aby unikla vetřelci, který ji chtěl znásilnit….

Útočníkovi tak unikla 36letá mladá Italka ze San Lazzaro di Savena, města s více než 30 000 obyvateli v metropolitním městě Bologna.

Žena tiše procházela parkem, který vede podél říčky Idice (ve vesničce Castel dè Britti), když se náhle ocitla před energickým Afričanem, který byl velmi vysoký po třicítce: popadl ji za mikinu a snažil se jí zakrýt ústa rukou, aby zabránil 36leté ženě křičet.

Vyděšená a v obavě z nejhoršího se oběť brutální agrese začala vehementně bránit a zoufale se snažila uniknout africkému zločinci.

Po sérii pokusů se jí podařilo osvobodit se od sevření útočníka a utekla směrem k řece. Tam se bez rozmyslu potopila do vody a snažila se dostat do bezpečí. Ukázalo se, že extrémní krok byl obzvlášť šťastný, protože, jak víte, Afričané se bojí vody více než policie.

Z vody se žena nakonec dostala docela snadno, díky nedostatku srážek z posledního období byla hladina vody poměrně nízko a byl i minimální proud. Odtud, stále vyděšená a promočená, zavolala policii a požádala o okamžité vyslání sanitky. Na místo okamžitě dorazili jak zdravotníci, tak karabiniéři stanice San Lazzaro. První z nich poskytl oběti okamžitou pomoc, ale žena naštěstí neutrpěla žádná vážnější zranění nebo trauma. Karabiniéři se naopak po zjištění přesného popisu cizince okamžitě vydali na jeho stopu.

Včera ráno, svěží a odpočatá, šla 36letá žena osobně na policii, aby podala formální stížnost na útočníka. Mezitím se zpráva o útoku rozšířila jako požár po celé malé boloňské vesničce a uvedla její obyvatele do paniky, protože zločinec, alespoň prozatím, nebyl ještě nalezen….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Italka byla v parku napadena Afričanem, aby se zachránila, skočila do řeky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout