Invazní armáda: 85 tisíc džihádistů vtrhlo do Itálie a odešlo neznámo kam (video)

Invazní armáda: 85 tisíc džihádistů vtrhlo do Itálie a odešlo neznámo kam (video)

Jako už několikrát předtím chci upozornit na fakt, že v Evropě je i nějaký ten milion muslimských ilegálů, kteří nejsou nikde evidováni. Živí se převážně prodejem drog, zbraní, kuplířstvím nebo pašováním svých soukmenovců. Většina z nich prochází skrz Evropu aniž by byli zastaveni, jakkoli identifikováni a registrováni. I to je důvod, proč jsou oficiální údaje o počtu muslimů v Evropě velmi výrazně podsazeny. K rozmístění islámské armády po Evropě pak napomáhají i samotné vlády, které se nenamáhají střežit hranice. Většina evropských zemí je zejména přes zelenou hranici plně prostupná, což samozřejmě usnadňuje rozmístění džihádistů po celé Evropě.

Stále častěji se pak upozorňuje na Itálii, která je jak cílovou, tak tranzitní zemí. Ostatně, hned několik vysokých islámských autorit prohlásilo, že již brzy bude dobyt Řím…

Předseda vlády bosenského kantonu Una Sana varuje: „Zavřete východní hranici! Italové nám musí pomoci zastavit ilegály! Jsme poslední linie ochrany. Další na řadě budou ilegálové v Itálii.“

Od roku 2018 překročilo Bosnu více než 100 tisíc ilegálů. Při pohledu na jejich cestu do Evropy se 85 % přestěhovalo do Itálie a pouze 15 % do Rakouska, Německa a dalších zemí EU.

Podle OSN bylo do začátku srpna 2021 přes Bosnu propašováno 75 000 nelegálních přistěhovalců.

Hovoříme až o 85 000 nelegálních přistěhovalcích, kteří vstoupili do Itálie a o nichž italská vláda nic neví. Možná nakonec už ani nejsou v Itálii, ale část z nich může být kdekoli v Evropě. Na východní hranici Itálie se Slovinskem bylo ve stejném období zadrženo „pouze“ 5 000 osob ročně, drtivá většina tak bez problémů projde.

Situace se nadále zhoršuje, dokud jsou hranice otevřené.

Uvedený počet je samozřejmě jen hrubý odhad, džihádistů mohlo do Evropy dorazit touto cestou i mnohem víc. Prošli bez toho, aby byli zaznamenáni a nyní nikdo netuší, kde se nachází. O tom, že jde o spící buňky ISIS nebo Al Kajdy netřeba pochybovat. Stačí se podívat na záběry, sami vidíte, kdo do Evropy v posledních letech přichází….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Invazní armáda: 85 tisíc džihádistů vtrhlo do Itálie a odešlo neznámo kam (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout