Francie: Mohamed byl odsouzen na 20 let za vraždu homosexuála

Francie: Mohamed byl odsouzen na 20 let za vraždu homosexuála

Protěžovanými skupinami současné ideologie jsou na jedné straně muslimové a na druhé ti, pro koho je islám smrtelný – homosexuálové a další LGBTQ (jedinou v islámu akceptovatelnou úchylkou je pedofilie).

Vždy, když dojde ke střetům těchto zcela nekompatibilních skupin, se naskýtá otázka, kdo bude oním protěžovaným? Prakticky ve 100% případů dochází k útokům muslimů na LGBTQI, takže jde spíš o to, jak velký bude trest pro muslima. A zatím se zdá, že záleží na daném soudci, protože někdy jde o poměrně nízký trest, jindy jde naopak o trest na poměry dané země velmi vysoký. Ve Francii se již nejednou stalo, že byl muslimský vrah seznán psychicky nemocným nebo z jiných důvodů za čin nezodpovědným, jako v poměrně hojně medializovaném případu vraždy starší Židovky.

Tentokrát však skončil vrah homosexuála s dvacetiletým vězením. Ostatně, už jen proto, že byla vražda předem promyšlená a naplánovaná verzi psychické nemoci nijak nenahrává, i když obžalovaný se soud snažil přesvědčit o opaku tvrzením, že je posedlý démony….

Dvaadvacetiletý muž, obviněný z nalákání a vraždě Michela Sollossiho, 55letého účetního, kterého potkal na internetu, byl odsouzen soudem ve Val-d’Oise Assize. Je zapojen do dalšího trestního řízení za útoky na homosexuály, které spáchal o rok dříve.

Lákání na internetu a nakonec smrt homosexuála. Pětapadesátiletý účetní Michel Sollossi, který byl velmi diskrétní, nepřežil zranění, která mu byla způsobena 21. ledna 2018 v jeho malém domku v Jouy-le-Moutier (Val-d’Oise). Tento týden byl  22letý Mohamed E. který přiznává, že smrt způsobil, ale popírá jakékoli promyšlení tím, že vysvětluje, že je pod vlivem démonů, souzen soudním dvorem ve Val-d’Oise za vraždu.

Dvaadvacetiletý mladík byl v pátek večer  odsouzen ke 20 letům vězení za vraždu homosexuála v roce 2018 v Jouy-le-Moutier. Když byl verdikt oznámen, Mohamed El Hajji, kterému bylo v době vraždy 18 let, mlčel, pohled upřený na zem, odrážející jeho postoj během pěti dnů slyšení….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Mohamed byl odsouzen na 20 let za vraždu homosexuála

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout