Invazisté přelézají ploty ze Srbska do Maďarska (video)

Invazisté přelézají ploty ze Srbska do Maďarska (video)

Je celkem jasné, že nyní, když je každý Afghánec v postavení Syřana z roku 2015 – tedy je nedeportovatelný – bude počet ilegálních přechodů přibývat, přičemž i kdejaký Pákistánec bude nyní Afghánec. Stejně, jako byl v letech 2015-16 téměř každý Syřan… Ovšem k této národnosti se budou hlásit až v zemi, kde zažádají o azyl, což je velmi často Německo.

Na maďarských hranicích to tak nyní stále častěji vypadá tak, jak je vidět na videu níže. Toto video je z neděle 19.9.:

Už nějakou dobu počet invazistů, kteří přecházejí balkánskou trasou, roste. Ve velmi tristní situaci jsou nyní Rakušané, jejichž nehlídané hranice jsou už nějakou dobu cílem džihádistů, kteří přecházejí právě z Maďarska do Rakouska, někteří projdou až do Německa. Stejně přetížené jsou i slovinsko-italské hranice.

Maďaři nyní zveřejnili záběry ze srbsko-maďarských hranic (viz video výše), kde se občas podaří nějaké invazisty zachytit (ovšem vzhledem k tomu, co se děje na hranicích s Rakouskem v Burgenlandu, nezachytí zdaleka všechny).

Podle nejnovějších údajů národní policie jen za tuto neděli maďarská pohraniční policie a armáda – společně bránící jižní hranice – zadržely 343 ilegálů a zmařily dalších 187 pokusů o vstup do země.

Policejní údaje rovněž ukázaly, že džihádisté se prohlásili za syrské, palestinské, tuniské, afghánské, pákistánské, turecké, marocké, indické a egyptské státní příslušníky, ale drtivá většina neměla žádné dokumenty ani pasy, které by toto tvrzení podpořily.

Národní policie v prohlášení také uvedla, že kromě ilegálů bylo zatčeno a obviněno devět osob z pašování lidí a jedna z pašovaných dokumentů.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Invazisté přelézají ploty ze Srbska do Maďarska (video)

  1. Nezabúdajme,že Orbán rovnako ako Morawiecki kategoricky odmieta referendum o vystúpení z EÚ a spolu s ďalšími kamarátmi Erdoganom, Janšom , Salvinim, Kurzom chcú podľa vzoru Pilsudského , Horthyho, Paveliča a ďalších ich vzorov „preformátovať“ Európu! Teda okrem iného okupovať časti Slovenska, Rumunska, Ukrajiny, Srbska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout