Invaze balkánskou trasou pokračuje, džihádisté mají novou cílovou zemi – Itálii (video)

Invaze balkánskou trasou pokračuje, džihádisté mají novou cílovou zemi – Itálii (video)

Balkánská trasa je opět plná skupin muslimů ze zemí Středního a Blízkého východu. Zajímavé je, že zatímco v roce 2015 odpovídalo nejvíc invazistů na dotaz cílové země „Germany“, nyní jich stále víc míří do Itálie. Slovinsko-italské hranice nyní překročí denně až 8 tisíc invazistů.

Itálie je pověstná nejen tím, že zde mohou zcela beztrestně přežívat organizované zločinecké skupiny, prodávající drogy, ale italská vláda nešetří ani na těch, kteří se snaží svůj pobyt v zemi zlegalizovat. Do Itálie tak nyní míří davy nejen na lodích z Afriky, ale také balkánskou trasou. A pro stále méně invazistů je Itálie jen tranzitní zemí. Je to i tím, že mnozí z těch, kdo považovali Itálii jen za tranzitní zemi, v ní nakonec zůstali a postupně vytvořili ghetta, do nichž zřejmě hodlají zapadnout tito “ Novoitalové“.

Nakonec, také my jsme tranzitní zemí. A také my jsem si zde usídlili první větší afghánskou komunitu. Pak je jen otázkou času, než i my přestaneme být podobně, jako Itálie, pouze tranzitní zemí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Invaze balkánskou trasou pokračuje, džihádisté mají novou cílovou zemi – Itálii (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.