Francie: Podívejte se, jak dopadli policisté, kteří se pokusili zatknout zločince v černošském ghettu (videa)

Francie: Podívejte se, jak dopadli policisté, kteří se pokusili zatknout zločince v černošském ghettu (videa)

V některých lokalitách ve Francii to už vypadá spíš jako v Africe. Někde se to podobá spíš Africe severní, jinde subsaharské. Jako například v této čtvrti města Grigny. Zdá se, jako by si francouzští policisté vyjeli zatýkat zločince až někam do Senegalu nebo Mali. Omyl, jde o Evropu a to konkrétně oblast, kde už – jak sami uvidíte – evropská spravedlnost neplatí.

Podívejte se tedy na zajímavá videa, která ukazují nejen špatný výcvik policistů a jak to vypadá, když při zásahu nemohou používat žádnou zbraň (včetně taseru), ale i následky koloniální minulosti Francie a dlouhodobě podporované politiky multikulturalismu.

Zatímco se policisté pokusili zatknout zločince, jeho soukmenovci se na strážce zákona vrhli a snažili se pomoci zatýkanému. Nutno podotknout, že úspěšně.

Jen pro doplnění, policisté nakonec odjeli s prázdnou. Zločinec zůstal ve svém ghettu a policisté si pobyli na ošetřovně místní nemocnice….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Francie: Podívejte se, jak dopadli policisté, kteří se pokusili zatknout zločince v černošském ghettu (videa)

  1. „STRACH Z POLICIE/ ČETNICTVA/“,
    jak napsal autor do trilogie “ Zvonokosy“ je „ZÁKLAD STÁTU“

    VYKLÁDÁM TO TAK, ŽE FRANCIE JIŽ NENÍ STÁT.
    Zpozorněme!
    Výkonná moc Francie již delší podléhá migrantům!

  2. Pokud stát není schopen vymáhat právo, tak již není státem. Ovšem až vládu převezmou mlslimové, tak opět státem bude, totalitním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.