Francie: Alžířan podřezal manželku a před očima dětí se ji snažil rozřezat na kousky

Francie: Alžířan podřezal manželku a před očima dětí se ji snažil rozřezat na kousky

K další z dlouhé řady vražd ze cti došlo dnes v multikulturní čtvrti Aubervilliers (viz titulek). Alžířan se neostýchal zavraždit svoji manželku před očima vlastních dětí, před nimiž chtěl jejich matku zároveň rozřezat.

Žena byla zabita v sobotu ráno podřezáním ve svém domě v Aubervilliers (Seine-Saint-Denis) a její manžel byl zatčen. „Muž údajně podřezal svou ženu k smrti. Vraždu provedl před očima čtyř dětí,“ uvedlo bobignské státní zastupitelství. Děti, z nichž nejstaršímu je 14 let, byly v době tragédie, která se stala krátce po 7. hodině ranní, v bytě.

Podle policejního zdroje muž podřízl své ženě hrdlo před dětmi, než sám zavolal policii, která ho zatkla. „Z prvních poznatků, které máme, jsme na tento pár neměli zvláštní upozornění,“ dodal další policejní zdroj. Vyšetřování bylo svěřeno justiční policii v Seine-Saint-Denis.

Manžel se podle jednoho z těchto zdrojů pokusil rozřezat tělo zesnulé ženy. Kromě jedné rány na krku měla na jedné ruce hluboké zranění, jak se jí muž snažil ruku uříznout. Vrah byl zatčen a vzat do vazby. Bude provedena pitva.

O čtyři šokované děti se postarala záchranná služba a odvezla je do nemocnice. Bylo zahájeno vyšetřování a svěřeno útvaru soudní policie Seine-Saint-Denis (SDPJ 93). Pachatel je policii údajně neznámý…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Alžířan podřezal manželku a před očima dětí se ji snažil rozřezat na kousky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.