Dnes byl propuštěn z vězení muž, který dal facku Macronovi, svého činu nelituje

Dnes byl propuštěn z vězení muž, který dal facku Macronovi, svého činu nelituje

Jak zvrácený musí být systém, kde zůstane usvědčený muslimský vrah na svobodě, zatímco muž, který dá nenáviděnému politikovi facku, aniž by ho jakkoli zranil, jde „natvrdo“ do vězení?

Oba pachatelé mají společné i to, že svého činu nelitují. Právě dnes byl muž, který nafackoval Macronovi propuštěn. Tajně, bez předchozí medializace z obavy, aby se u věznice neobjevili příliš mnoho fanoušků, kteří mladého Francouze za jeho čin obdivují.

Damien Tarel, který dal facku Emmanuelu Macronovi 8. června v Tain-l’Hermitage (Drôme), byl propuštěn z vězení tuto sobotu ráno poté, co si odseděl tři měsíce ve vězení Veence. Šlo o diskrétní odchod, aby se zabránilo možnému potlesku jeho podporovatelů.

Po propuštění z vězení Tarel prohlásil, že svého činu nelituje.

Úřady se chtěly vyhnout přílišné medializaci jeho propuštění. Příbuzní a obdivovatelé tohoto 28letého mladíka ho plánovali přivítat. Zatleskali by mu nebo mu pogratulovali, jakmile by prošel dveřmi věznice? Zřejmě ano, proto byl propuštěn o pár hodin dřív, než se původně plánovalo.

Macron je mezi lidmi nenáviděn, Francie zažívá jednu demonstraci za druhou, přesto má i své příznivce, kteří jsou schopni ho opět dostat do prezidentského křesla. Na propuštění Damiena Tarela tak mohly případně čekat i tisíce lidí, kteří mu chtěli poděkovat za to, co by oni sami udělali rádi, ale netroufají si…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout