Francie: 3 vetřelci se vloupali do domu rodiny s dětmi, vyhrožovali jim pistolí a mačetou

Francie: 3 vetřelci se vloupali do domu rodiny s dětmi, vyhrožovali jim pistolí a mačetou

Jistě jste již předem uhodli, že tato nevítaná návštěva se rekrutuje z řad těch, kdo mají již dlouhé roky Francii multikulturně obohacovat. Ostatně,  k podobným návštěvám v domovech Francouzů dochází stále častěji, už několikrát došlo jen v poslední době k tomu, že vetřelci vnikli do domovů osamělých žen, které znásilnili či dokonce i zavraždili, ale i k běžným vloupačkám do domovů v noci v době, kdy byli majitelé přítomni, přičemž obyvatelé domu či bytu byli zbiti a okradeni. V tomto případě naštěstí nestihli nic ukrást, zřejmě nepočítali s přítomností muže v domě, kde žije žena sama se svými dětmi….

Jeden ze tří zločinců, který byl identifikován vyšetřovateli justiční policie, přiznal svou účast. Pět obětí je traumatizováno tímto násilným útokem na jejich dům.

Tři roky po tomto divokém domácím útoku spáchaném v Kolombes (Hauts-de-Seine) jsou dva ze tří zločinců stále na svobodě a vyšetřování se nyní zdá být pozastaveno. 29letý podezřelý byl ještě v září 2020 v Nanterre obviněn, než byl uvězněn.

Večer kolem 19:55 se do domu rodiny Séverininových vloupali tři muži, ozbrojení pistolí a mačetou. V domě žije žena se svými třemi dětmi ve věku 5, 8 a 16 let. Její exmanžel, který byl v té době na návštěvě, byl tehdy také v domě. Jeden ze zlodějů namířil zbraň na matku a dceru a pak požadoval, aby jim dali všechny telefony v domě. Bývalý manžel se bránil a jeden ze zlodějů se ho několikrát pokusil udeřit mačetou. V boji bandita ztratil čepici. Nakonec zločinci utekli, aniž by něco ukradli.

Bývalý manžel majitelky domu utrpěl po útoku mnoho modřin a pohmožděnin. Byl lékařsky ošetřen a výsledkem byla pětidenní pracovní neschopnost. Matka a její dcery řekly vyšetřující soudkyni, že je tato nehoda traumatizovala a pronásleduje je dodnes.

Mustafův otisk DNA byl nalezen na čepici, zabavené vyšetřovateli justiční policie. Podezřelý je formálně identifikován obětí. Jedná se o Maročana, známého policii a soudnictví z případů užívání drog a dopravních přestupků. Od roku 2012 pracuje jako prodejce v bazaru. Jde o rodinný podnik, jehož je spoluvlastníkem.

Na otázku o totožnosti jeho kompliců mladý muž odpovídá, že je nezná. Stále uvádí křestní jméno jednoho z nich: Hamzy, náhodného známého, který údajně bydlel v Asnières. „Lituji toho,“ tvrdí Mustafa…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: 3 vetřelci se vloupali do domu rodiny s dětmi, vyhrožovali jim pistolí a mačetou

  1. Nakonec to dopadne tak, že domorodci budou muset žít v opevněných jakoby areálech a s puškou u postele, podobně jako v JAR, kde to ale kolikrát ani nestačí …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout