Velká Británie: Džihádista, který zavraždil 3 lidi, dostal od státu 107 tisíc liber na právníky

Velká Británie: Džihádista, který zavraždil 3 lidi, dostal od státu 107 tisíc liber na právníky

Muslimové považují peníze od bezvěrců za samozřejmost, neboť se jedná o povinnou daň bezvěrce nadřazenému muslimovi, tzv. džizju. I proto nejsou nijak vděční za poskytnutou finanční pomoc, byt či stravu a jiné benefity, které na muslimské invazisty v mnoha evropských  zemích čekají.

V tomto případě tak britští daňoví poplatníci – včetně příbuzných obětí – zaplatili vrahovi veškeré právní služby a do budoucna mu zaplatí i fešácký kriminál.

Britský kazatel džihádu Anjem Choudary v únoru 2013 řekl:

„Dostáváme příspěvky pro džihádisty, bereme džizju, která je stejně naše. Normální situace je vzít si peníze od Káfira, že? Takže tohle je normální situace. Dají nám  peníze. Když budeš pracovat, dej nám peníze. Alláhu Akbar, vezmeme si peníze. Doufejme, že nikdo z DSS (sociálka) neposlouchá.  Ale normální situace je, že si vezmete peníze od Káfirů, takže bereme příspěvek pro džihádisty.“

Už tedy chápete, že dávky, které všude v Evropě muslimové berou, nepovažují za pomoc, ale za povinnou džizju?

Džihádista, který zavraždil tři lidi poté, co se pětkrát vyhnul deportaci, dostal od státu na právní pomoc 107 000 liber.

Libyjec a bývalý dětský voják Khairi Saadallah, 26 let, smrtelně pobodal tři muže a další tři vážně zranil během loňského řádění s nožem v parku.

Do Spojeného království přišel v roce 2012 a již byl odsouzen za násilí, poškození cizí věci a vlastnictví útočné zbraně, když mu byl v roce 2018 udělen azyl. Byl propuštěn z vězení, kde byl za jiné zločiny, pouhých 15 dní před teroristickým útokem.

David Spencer z Centra pro prevenci kriminality řekl: „Je špatné, že obrovské množství peněz daňových poplatníků skončí v kapsách právníků obhajujících teroristu, jehož vina nikdy nebyla zpochybněna.“

Údaje zveřejněné podle zákona o svobodě informací ukazují, že Saadallahovi právníci v letech 2015 až 2020 zažádali o právní pomoc financovanou daňovými poplatníky jen za to, že ho zastupovali na policejních stanicích.

Soudní jednání stálo veřejnost dalších 6 452 liber. Korunní soud stál dalších 94 219 liber.

Jeho právníci také dostali 1000 liber za úspěšný případ odvolacího soudu, který ho osvobodil z vězení 15 dní před jeho vražedným řáděním v Readingu v červnu 2020. Právníci tak dostali zaplaceno za to, že pustili muslimského vraha, který pak díky nim mohl zabíjet…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Velká Británie: Džihádista, který zavraždil 3 lidi, dostal od státu 107 tisíc liber na právníky

  1. Jozef Lenč /už som o ňom písal/ je v podstate slovenská obdoba Choudaryho či Sáňku…ale väzenie za šírenie teroristických ideológií mu samozrejme nehrozí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout