Bergoglio prohlásil, že jeho kritici vykonávají dílo ďábla

Bergoglio prohlásil, že jeho kritici vykonávají dílo ďábla

Bergoglio, jehož hlavním zadáním je islamizace Evropy, koná svoje ďábelské dílo skutečně svědomitě. Nicméně on sám si uvědomuje, že má i své kritiky, kteří ovšem nemají v jeho blízkosti místo. On sám pak své kritiky nazývá pomocníky ďábla.

Papež František prohlásil, že konzervativní kritici jeho názorů na otázky, jako je masová migrace a změna klimatu, vykonávají „ďáblovu práci“.

Mnozí by tvrdili opak – ďáblův slouha je Bergoglio.

V rozhovoru pro jezuitský časopis La Civilta Cattolica papež řekl, že po nedávné operaci je stále naživu, i když někteří lidé ho chtěli mrtvého.

Mezi preláty se hojně spekulovalo o tom, že papežův skutečný stav je horší, než se hlásilo, ale ukázalo se, že to není pravda.

„Připravovali konkláve (volbu nového papeže). Díky Bohu, že jsem v pořádku,“ řekl  papež.

Vyjádřil se také ke kritice amerických konzervativců, že jeho liberální názory téměř na každou otázku narušují křesťanskou nadaci katolické církve, a prohlásil, že návrat není správná cesta.

„Osobně si možná zasloužím útoky a urážky, protože jsem hříšník, ale církev si to nezaslouží. Je to dílo ďábla,“ řekl.

Není náhodou, že kardinál Robert Sarah byl papežem odvolán z funkce šéfa vatikánského úřadu pro liturgii poté, co varoval, že západní civilizace prožívá svou „smrtelnou hodinu“.

Sarah dříve varoval, že „Západ zmizí“ v důsledku masové migrace, a dodal, že „islám napadne svět“ a „zcela změní kulturu, antropologii a morální vizi“.

Kardinál ve videu (francouzsky s anglickými titulky):

Bergoglio se mezitím účastní PR kousků na podporu masové islámské invaze na západě, včetně jednoho, ve kterém se objevil s rwandským vetřelcem, zodpovědným za zabití francouzského kněze a vypálení katedrály.

Papež František dokonce zašel tak daleko, že všechny akce džihádistických vrahů z Charlie Hebdo jen omlouval, když řekl, že svoboda projevu má své meze a morálně se tak ztotožnil s krvežíznivými fanatiky, kteří zmasakrovali francouzské karikaturisty.

Když nemyje nohy muslimům, aby zesílil narativ, že křesťanské země by měly absorbovat miliony lidí ze Středního východu a Afriky, prosazuje globalistickou propagandu klimatických změn.

Papež František chce učinit z „činů proti životnímu prostředí hřích“, čímž pozvedne Matku Zemi jako jakési božstvo nového věku a zároveň vyzývá ke globální správě v boji proti změně klimatu.

V loňském roce papež také nabídl svou podporu sňatkům homosexuálů a řekl, že páry stejného pohlaví by měly být schopny vytvořit „občanské svazky“.

Pokud Bergogliova rétorika slouží k zesílení agendy, o kterou usiluje každý skutečně satanistický globalista, pak to nejsou jeho kritici, kdo dělá „práci ďábla“, ale on sám…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Bergoglio prohlásil, že jeho kritici vykonávají dílo ďábla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout