Většina Afghánců, které si naše vláda přivezla, u nás chce také zůstat

Většina Afghánců, které si naše vláda přivezla, u nás chce také zůstat

Podle nejnovějších informací našeho vrchního islamizátora Al Hamajdy, chce většina dovezených Afghánců zůstat v naší zemi. Údajně mají projít integračním procesem, podobným, jakým procházeli i ti, které přijímají už dlouhé roky jiné evropské země. Jak dopadá integrace Afghánců v praxi, vidíme na statistikách kriminality jakékoli evropské země.

Těch skoro 170 Afghánců, kteří by zde měli zůstat, má také své širší rodiny. Rodina je ovšem v Afghánistánu nějakých 100-200 lidí. Jejich „kultura“ je absolutně nekompatibilní s tou evropskou a nejde pouze o islám, jehož se samozřejmě Afghánci nezbaví, vždyť 99% z nich chce žít v zemi, kde vládne právo šaría. Žije-li muslim v nemuslimské zemi, pak se musí snažit o to, aby tuto zemi islamizoval, což je prostě běžný džihád.

Naše vláda nám tak možná založila na první větší muslimské – dokonce afghánské – ghetto. Navíc si jistě získá obdiv i v EU, kde neustále tlačí na „sdílení solidarity.“ Voliči příliš bystří nejsou, většinou jim stačí jen falešně vyřčené proklamace o „nelegální migraci,“ která už ovšem v EU de facto neexistuje. Tato vláda ostatně podepsala globální kompakt o uprchlících, v němž se zavázala, že bude uprchlíky přijímat. A v EU je nyní takřka každý Afghánec, který prohlásí, že se cítí být ohrožen od Talibánu (byť by byl sám Talibánec) přece považován za uprchlíka.

Vláda tak skvěle uspokojuje přání Bruselu a falešnými velkohubými proklamacemi si na druhé straně získává i nepříliš myslící odpůrce muslimské invaze, kteří si neuvědomují, že důležitá nejsou slova, ale činy. A činy naší vlády zatím svědčí spíš pro to, že celé roky chystala živnou půdu pro budoucí islamizaci. Podepsané promigrační dokumenty svědčí za vše.

Kolik dalších Afghánců se nabalí na ty stávající, je otázka. Ovšem málo to – podle zkušeností z jiných zemí – nebude. Právě afghánské rodiny patří zpravidla k těm nejpočetnějším. Ostatně, v zemi, kde chce 99% lidí právo šaría a kde 85% lidí požaduje trest kamenování pro neposlušné ženy, jsou právě ženy od momentu, kdy se stávají plodnými, až po zbytek svého života, jenom strojem na plození dětí.

A nakonec připomínám, že všude jsou největší problémy s další generací, tedy s tou, která se již narodila v zemi, kam jejich rodiče přicestovali. To ostatně v lokalitách, kam budou tyto rodiny rozmístěny, místní za 15-20 let poznají, tak, jako to nyní poznávají třeba ve švédských, německých či francouzských sídlištích, kam si před 15-20 lety začali stěhovat první muslimské rodiny…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Většina Afghánců, které si naše vláda přivezla, u nás chce také zůstat

 1. Nepochybujem,že nejakých „obohacovačov“ pod zámienkou neexistujúcich väzieb na SLovensko chcú doviezť aj k nám miestni vlastizradcovia.

 2. Proč by nezůstali…?
  Když ji Ministerstvo obrany ČR bude vyplácet měsíčně 2 000 / Dvatisíce/ UDS… jako v Afganistánu!

 3. Tak jsme přecijen hlavu do té oprátky strčili.
  Jakmile vytvořej “ hnízdečko” , dál už to jde samospádem.
  Doma jim hrozí smrt, ale příští rok tam pojedou na dovolenou. Až budou mít pas EU v kapse.
  Jsme nepoučitelní.
  ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout