Také požáry na srbsko-maďarských hranicích mají na svědomí džihádisté

Také požáry na srbsko-maďarských hranicích mají na svědomí džihádisté

Pravděpodobně dokonce valná většina požárů po celé Evropě je dílem džihádistů, neboť vloni byli vyzváni vedením ISIS, aby zakládali požáry v zemích káfirů všude, kde jen to bude možné. Výhodou tohoto džihádu je jistě fakt, že v případě lesních požárů se jen velmi obtížně hledá viník. Přistižen je tak jen výjimečně, zatímco v případě požárů ve městech (zapalování aut je velkou zábavou muslimské omladiny), kde jsou všudypřítomné kamery, se viník najde poměrně snadno.

Ovšem nejen na samém jihu Evropy, který je vstupní branou islámských invazních vojsk, jsou zakládány požáry. O totéž se pokusili invazisté i na srbsko-maďarských hranicích, které se zdolávají hůř, než většina jiných evropských hranic.

László Toroczkai, vůdce maďarské strany Naše vlast a starosta vesnice Ásotthalom na jižní hranici Maďarska, informuje o nárůstu násilí ilegálů, kteří se snaží dostat na Západ. Novým způsobem, jak vést svůj džihád, je požár: v noci z 12. na 13. srpna 2021 založili lesní požáry. Zdá se, že podle jejich vzhledu pocházejí z Pákistánu, Afghánistánu a Íránu.
László Toroczkai: „Maďarsko nezažilo takové podmínky na maďarsko-srbské hranici za celých pět let jako v posledních dnech a týdnech. Došlo k nové invazi a hranice je napadána stále násilněji, nyní migranti útočí ve skupinách, vyzbrojeni kameny, slzným plynem, obléhají hranici.“

Nejnovější zprávy mohly vést ke katastrofě jak pro Srbsko, tak pro Maďarsko, protože invazisté zapálili vegetaci. Na srbsko-maďarské hranici jsou husté lesy, které se táhnou desítky kilometrů. Letos je velké sucho a všechny vesnice by se mohly stát oběťmi plamenů, kdyby se hasičům obou zemí nepodařilo požáry zastavit.
Toroczkai a obyvatelstvo požadují právo policie střílet na vetřelce.

Video ukazuje ilegály zatčené policií, všechny v bojovém věku. Všichni jsou oblečeni západně a mají pouze jeden batoh, aby zůstali co nejvíc nenápadní.

Kdo je přivedl na hranice, kdo je učí, jak se mají chovat?  Do této zločinné invaze zaměřené na smrt Západu, jsou zapojeny zejména prominentní neziskovky.

Na videu, které je zveřejněno níže a můžete na něm vidět i požáry, založené invazisty, (pouze v maďarštině) starosta říká:

„Situace na maďarsko-srbské hranici se pomalu vyvíjí ve válku. 20 ilegálů, kteří přišli ze srbské strany, právě zaútočilo na maďarskou policii v pohraniční oblasti Bácsalmás. Měli tváře zakryté maskou nebo šálou a na maďarskou pohraniční policii útočili cihlami; policisté reagovali slzným plynem. 27. července byla v Ásotthalomu také slzným plynem napadena velká skupina maďarských vojáků, kteří zde střežili hranice.

Někteří maďarští vojáci byli zraněni, ale na útok zareagovali. Mobilní tým s pomocí policie zadržel ilegály, kteří vstoupili na maďarské území. Je zcela jasné, že se situace zhoršuje. Nejnovější zprávy ze včerejška: chtějí podpálit naši zemi. Křoviny na srbském území již vetřelci zapálili a oheň se rozšířil na maďarskou stranu zde na hranici s Trianonem, kde srbští a maďarští hasiči bojovali s ohněm společně, aby zabránili katastrofě na hranicích.

V příhraniční oblasti, také zde v oblasti Ašotthalomu, jsou rozlehlé lesy a v době sucha by tyto lesy mohly hořet stejně jako v Turecku nebo Řecku, což jsme viděli v posledních týdnech, kdy požáry vedly k hrozné katastrofě a dokonce i úmrtím. Naše osada tady poblíž hranic by mohla úplně shořet, kdyby se něco takového opakovalo i tady. Jen díky rychlosti a práci maďarských a srbských hasičů bylo možné zabránit velké katastrofě.

Problém však nezmizel: tito ilegálové jsou stále agresivnější při útocích na maďarské vojáky a policii střežící hranice. Naše hnutí „Naše vlast“ požaduje, aby ve všech případech, kdy násilné skupiny útočí na maďarskou pohraniční stráž cihlami, balvany, slzným plynem, noži nebo jinou zbraní, maďarská policie a maďarští vojáci mohli používat své zbraně a aby na tyto útoky mohli reagovat ostrou municí, protože tyto útoky jsou jasnými útoky ozbrojených skupin, které se často konají v noci a dostávají členy  maďarské pohraniční stráže do život ohrožující situace. Proto požadujeme, aby se na hranicích mohlo střílet, a požadujeme, aby maďarští vojáci a maďarští policisté byli vyzbrojeni ostrou municí, aby mohli reagovat na takové násilné útoky.“

Video v originále níže:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.