Také do Belgie se evakuačními lety dostali násilníci, islámští extremisté a obchodníci s lidmi

Také do Belgie se evakuačními lety dostali násilníci, islámští extremisté a obchodníci s lidmi

Jak už zřejmě víte, tak  Francie a Velká Británie již potvrdily, že se jim podařilo v rámci evakuačních letů přivézt do země kriminálníky a teroristy, dokonce i vysoko postavené Talibánce. Německo si zase přivezlo zpět již deportovaného znásilňovače a jak se zdá, tak ani Belgie v dovozu „odpadu“ nezůstala pozadu.

Jak uvádí vlámský deník Het Nieuwsblad, tak e-mail belgické policie ukazuje, že mezi Afghánci, kteří brzy dorazí do Belgie, budou obchodníci s lidmi, islámští extremisté, náboráři Talibánu a pachatelé násilí. Podle belgické policie se navíc někteří mladí Afghánci, kteří jsou již v přijímacích centrech země, chovají velmi násilně. Na Tikoku jsou skupiny, které volají po násilí. Znepokojivé je, že někteří jedinci se zapojují do islámského náboženského náboru a tvrdí, že jsou stoupenci skutečného islámu, který sní o tom, že bude představen v Belgii, kde nastolí právo šaría.

K tomu jen dodávám, že Talibánci by byli úplně pitomí, kdyby hned zpočátku zcela uzavřeli letiště a nikoho nepustili ze země. Naopak, jistě si vzápětí uvědomili, že jde o ideální způsob, jak do Evropy propašovat tisíce svých nejvěrnějších. Ti samozřejmě Západ nenávidí, takže následně lze očekávat z jejich strany útoky ve všech zemích, kde byli přijati.

Talibán slíbil, že dá čas do konce měsíce na to, aby se mohli ze země stáhnout všichni okupanti, ale i Afghánci, kteří o  to budou mít zájem. Je nasnadě, že využijí i dalších letů k tomu, aby své džihádisty vyslali do Evropy. A evropští daňoví poplatníci si své budoucí vrahy navíc sami – často dokonce velmi nadšeně – zaplatí….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Také do Belgie se evakuačními lety dostali násilníci, islámští extremisté a obchodníci s lidmi

  1. Stojí za zmienku, že v Afganistane už začal „úradovať“ aj ISIS – hlásia prvé samovražedné útoky, zrejme proti západným občanom. Zrejme nejakí „islamskí štátnici“ priletia do Európy, Kanady, USA aj evakuačnými lietadlami – bok po boku s Talibancami…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.