Světu vládne jen malá hrstka lidí, kteří směřují k jedné světovládě

Světu vládne jen malá hrstka lidí, kteří směřují k jedné světovládě

V souvislosti s cíli tzv. Agendy 2030 z pera OSN, potažmo Velkého resetu, jehož je tato globalistická agenda osnovou, se mimo jiné hovoří také o tom, že svět bude zcela globalizovaný s jedinou světovládou. Ovšem to je něco, co se již – alespoň v jistém měřítku – dávno děje. Většina zemí světa je totiž ovládána skutečně jen malou hrstkou lidí, což se samozřejmě týká převážně zemí tzv. „západního světa“.

Kdo tedy vládne světu? Jsou to ty největší nadnárodní korporace, bankéři, mediální magnáti a tzv. Deep state (kryje se s výše uvedenými). Iluze, že někde vládne zvolená vláda je do značné míry mylná. Vlády samozřejmě mají volnou ruku v záležitostech, které jsou z hlediska globalistů podružné, avšak v zásadních záležitostech musí poslouchat jako hodinky. Ovšem časem se mají jejich kompetence přesouvat právě směrem ke globální vládě.

Elity se sdružují v různých globalistických uskupeních, kde se rozhoduje o budoucím směřování světa. Pro představu například Angela Merkelová se účastnila 5 srazů Bilderbergu za sebou, než byla zvolena kancléřkou. Ursula von der Leyenová se účastnila čtyř srazů Bilderbergu, než byla vybrána na post šéfky EK.  O tom, že právě ona povede EK jsem byla přesvědčena už půl roku před samotnými eurovolbami. Je jisté, že byla předem vybrána a nám politici jen předvedli trapné divadlo, kterým chtěli vyvolat dojem, že tento post prochází nějakou volbou. Tak tomu ovšem nebylo.

O důležitých celosvětových záležitostech se ovšem rozhoduje nejen v OSN nebo na srazech G7 a Bilderbergu, ale i na setkáních Trilaterální komise, Římského klubu a v posledních letech pak zejména na fórech WEF v Davosu, který je centrem řízení tzv. „Velkého resetu“.  Elity, hlásící se k idejím Římského klubu se pak dlouhodobě zabývají depopulací. Naposledy se toto téma na Římském klubu probíralo v roce 2016, kdy navrhovali platit všem ženám, které se rozhodnou nerodit nebo porodit jen jedno dítě 80 tisíc dolarů poté, co přesáhnou 50 let věku. Byl to také právě Římský klub, kde poprvé padla zmínka o uhlíkové dani, která se nyní stala skutečností.

Ovšem na jednáních Římského klubu padly i zmínky o počtu obyvatel, který by byl pro planetu optimální, v 90. letech navrhovali kolem 300-400 milionů, později, v roce 2008 zvýšil mediální magnát Ted Turner tento počet na 2 miliardy. Uhlíková daň je skutečností, depopulace se tak jeví být stále méně pouhou konspirační teorií. Ostatně, také celá Agenda 2030 vychází z některých dílčích plánů Římského klubu.

Součástí globální vlády je také EU, která byla založena ne ku prospěchu Evropanů, ale v zájmu globálních elit. Pro globalizaci jsou tím nejhorším národní státy. Ty musí být zničeny, což se může zadařit jedině likvidací jejich tradic a jednotlivých evropských národů (či jejich asimilací s dováženými barbary). To je  hlavní důvod řízené invaze z Afriky a zemí Středního a Blízkého východu. „Novoevropané“ nelpí na žádných evropských tradicích, globalizovaný svět jim nevadí, naopak, islám má snahu svět globalizovat a vytvořit z něj jeden chalífát. Elity samozřejmě počítají s nepokoji a občanskými válkami, k nimž logicky musí na islamizovaných územích dojít.

NWO - Die neue Weltordnung - Doku | Jetzt 100% gratis streamen
pyramida znázorňuje, jak je svět ovládán „shora“ – obyčejní lidé jsou samozřejmě na úplném dně

EU má proto snahu soustředit v jednom centru moci co nejvíce maximálně poslušných zemí. To se jí zatím skvěle daří, neboť většina zemí EU velmi ochotně odevzdává jednotlivé kompetence Bruselu, který je plně pod vlivem světovládných elit.

Nevěříte? Přímo v Bruselu sídlí desítky lobbistů těch největších korporací, v jejichž zájmu pak rozhoduje EK. Evropská komise je samozřejmě banda lehce vydíratelných zkorumpovaných politiků, u nichž je samotnou formou korupce nejen jejich nadstandartní plat. Jde o výběr charakterově toho nejhoršího co v té které zemi najdou. Jejich úkolem je nepřipustit jakýkoli odpor jednotlivých zemí co se týká rozhodnutí, vycházejících právě z EK. A z EK vychází jen to, co si přejí globalisté, tedy ti,  kdo ve skutečnosti EU ovládají.

Zobrazit zdrojový obrázek
hlavní sféry vlivu nejvýše postavených globalistů

Umístění loutek do jednotlivých vlád je tím nejmenším problémem. Zatím se to globalistům skvěle daří vytvářením dojmu jakési vzájemné parlamentní opozice. Přitom ve většině evropských parlamentů buď skutečná parlamentní opozice neexistuje nebo ji zastupuje maximálně jedna strana, která je ovšem ostatními „zavrhována“, bez možnosti cokoli ovlivnit.

Nejen u nás, ale i v dalších evropských zemích, přitom není pro informovaného voliče problém si ověřit, kdo je ovládán globalisty a kdo ne. U nás stačí projít seznam exponentů Aspen institutu, který je pod přímým vlivem Deep state, přičemž šéfkou pražské pobočky je jedna z čelných postav Deep state, Madeleine Albrightová. Pražská centrála zahrnuje zejména exponenty z ČR a dalších středoevropských zemí. Ten si zde odchovává své vlastní kádry. Ostatně, naše vláda je jich plná. Více jsem o této organizaci psala zde, článek je starý už více než rok a je průběžně aktualizován. Aspen institut má i další pobočky pro jiné části Evropy.

Zobrazit zdrojový obrázek
jedno z nejvyšších pater pyramidy – tito nám vládnou, ne jejich loutky, které si volíte

Proč tedy mohou být globalisté tak úspěšní a ve všech zemích mít nejen ve vládách, ale většinově i v opozicích své loutky? Vlastní totiž nejen různé globální finanční instituce, ale také korporátní média. Drtivá většina lidí čte a sleduje právě tato média. Zapnete televizi a opět na vás působí tyto korporace. Mediální manipulace jsou tím, co nejlépe pomáhá globalistům docílit takových volebních výsledků, jaké v daných zemích potřebují. Jen málokde je nutné falšovat volby tak masivně, jako naposledy při volbách v USA.

Téma mediálních manipulací si probereme v samostatném článku, neboť se jedná o záležitost, která je velmi zásadní pro ovlivnění mas a nelze ji jen tak objasnit ve zkratce. Ovšem právě především díky těmto manipulacím nemůže v drtivé většině zemí dojít k tomu, že jsou parlamenty obsazeny v převážné většině slouhy těchto globálních elit. A tito slouhové budou vždy dělat takovou politiku, jakou po nich žádají, i když se to tak navenek nemusí jevit.

Samotné globální elity jsou také rozčleněny a zodpovídají se někomu „nahoře“. Dnes asi nikdo přesně netuší, kdo je na nejvyšších příčkách onoho žebříčku, nicméně je známé, že svět ovládají především ti, kdo ovládají banky. Nedávné fúze různých finančních institucí (banky, pojišťovny..) svědčí právě o tom, že dochází k závěrečným krokům globalizace, kdy má být ještě víc bohatství soustředěno mezi hrstku lidí.

S tím souvisí i záměrná likvidace drobného podnikání, jak jsme to mohli vidět v posledním roce a půl. A tyto snahy budou pokračovat, neboť na obzoru je již tzv. „kybernetická pandemie“ a plánované klimatické lockdowny. Snaha o to, aby lidé co nejvíce zchudli a nic nevlastnili, je nyní prioritou globálních elit.

nadnárodní korporace by měly zlikvidovat drobné podnikání

Známé heslo globalistů – „nebudete nic vlastnit a budete šťastní“ se samozřejmě nevztahuje na ty nahoře. Vše by mělo vlastnit možná nějakých 6 tisíc lidí nahoře, ten zbytek si bude vše za poplatek půjčovat. Lidé přijdou o majetek jednoduše proto, že nebudou schopni platit běžné životní náklady.

Všímáte si, jak kvůli zelenému údělu raketově rostou ceny elektřiny a plynu? A vše bude ještě horší s tím, jak postupně pokročí plány Agendy 2030 a Velkého resetu. Paradoxně existuje jediný způsob, jak to těm na nejvyšší příčce zarazit. Na to by se musela většina těch dole probudit a uvědomit si, že ti nahoře jsou na nich závislí. Museli by doslova vypráskat jejich slouhy a udělat si ve svých zemích pořádek. K tomu však nikdy nedojde.

Vůbec nic podstatného na tomto světě se neděje náhodou, vše řídí ti nahoře. Oni rozhodují, oni jsou scénáristé i režiséři. To není konspirace, to jsou fakta. To oni byli schopni ústy svých politických  loutek a poplatných médií z lidí udělat poslušné otroky, to oni povedou další kroky postupné destrukce světových ekonomik.

A nakonec, uvědomte si, že ti, kdo ovládají svět, jsou psychopaté. Nebo možná spíš sociopaté. Těm rozhodně nejde o blaho lidstva, i když sami sobě mnohdy říkají „filantropové“ a „humanisté“ a ohánějí se „lidskými právy“. A ti pod nimi jsou jen korumpovatelné nebo vydíratelné loutky….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Světu vládne jen malá hrstka lidí, kteří směřují k jedné světovládě

 1. Ako už pred časom naznačila aj autorka, skôr či neskôr získa islam – pochopiteľne nie bez konfliktov – nadvládu nad svetovým globalizmom vo väčšine krajín „vyspelého“ aj „nevyspelého“ sveta. Hlavní islamizátori planéty – hlavne Rijád, Doha, Ankara – nedopustia, aby sa moslimovia stali otrokmi globalistov. Inak súhlasím s názorom,že len veľmi málo krajín /Sýria, Venezuela, Bielorusko, Irán, Severná Kórea…/ je dnes od globalizmu nezávislá, preto sa ich tajní vládcovia sveta snažia čím skôr zničiť. Slovensko medzi ne bohužiaľ prestalo patriť roku 1998, teda po zmanipulovaných voľbách v neprospech Mečiara.

 2. Psychopaté to nepochybně jsou.
  Ale naštěstí vždycky něco podělají a ty šílené plány jim nevyjdou.
  Bohužel, při jejich experimentech umřou mraky nevinných lidí, takže…
  VŘSR byl šílený projekt, ale ve finále si je namazal na chleba Gruzín Džugašvilli.
  Podařilo se jim rozvrátit Irák, ale současně tím umožnili vznik tzv. šiítského půlměsíce. To rozhodně nechtěli. Ne vždycky se povede vyhnat čerta ďáblem.
  Mám temné tušení, že jejich momentálním cílem je občansko/ náboženská válka v Evropě.
  Počkat, až se tady vymlátěj křesťani s muslimama a potom tu zplanýrovanou Evropu pŕevzít.
  Kéž se mýlím, doufám, že to tak není.

  1. Bohužel, máte pravdu, přesně o to jim jde. Ostatně, ve Francii už přiznávají, že se ženou do občanské války. Ve skutečnosti to bude válka muslimů proti původním obyvatelům…

   1. Slovanko, doufám, že nemám. Snad to šílenství někdo zastaví, válku v ulicích si neumím představit.
    To by se lidé zabíjeli i v rámci vlastních rodin. Sestra, která by měla rodinu s muslimem by byla proti sestře, která se muslimů bojí.
    Ale je strašně divné, že z jedné a té samé minority se rekrutují vítači i antivítači.
    Ale takhle podivně se chovali vždycky. Byli mezi nimi horliví komunistě i horliví disidenti.
    Spojovala je jenom vášnivá touha mít pracky na volantu.

 3. Globalisté jistě mají velkou moc, ovšem i oni lidi a ekonomiku potřebují, jinak by jim nikdo ty banky nenaplnil, ale k tomu potřebují lidi poslušné ochotné své výdělky do těch bank nasypat, a k tomu se hodí onen smíšený člověk s iq 80 či 90 bez národních kořenů, ale jak sami uvedli i poslušní Asiaté se jim hodí. Voliči mají možnost se z toho částečně vyvléknout, ale reálně velká jejich část si to nepřipouští a mnozí se tak vědomky či nevědomky ke globalizaci připojují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout