Firma Zalando se ve Francii svojí módou přizpůsobuje nastupujícímu chalífátu (obrázky)

Firma Zalando se ve Francii svojí módou přizpůsobuje nastupujícímu chalífátu (obrázky)

Jak známo, tak Paříž patřila vždy k hlavním módním ikonám. Z tohoto města, podobně jako z Milána či New Yorku, zpravidla přicházely všechny módní trendy. Ty se – zdá se – začaly ve Francii přizpůsobovat stávající islamizaci. V tomto případě jde o propagaci symbolu islámské ideologie. Je to asi totéž, jako kdyby měly nemuslimské modelky viditelné kříže na krku či růžence nebo jiný náboženský symbol. Co tak dát příště modelkám na hlavy cedník, aby se necítili upozaděni třeba i uctívači špagetového monstra pastafariáni??

Níže si můžete prohlédnout obrázky, jimiž Zalando ve Francii zahajuje novou sezónu. Nabídne totéž i ve zbytku islamizované Evropy?

Pozn.: Níže uvádím celou úvodní prezentaci francouzské dámské kolekce, tedy i včetně nezahalených žen, k nové prezentaci patří také úvodní obrázek. Povšimněte si, že většina „neislámských“ oděvů se začíná i bez pokrývky hlavy nápadně podobat těm muslimským – tedy jde o často neforemné oblečení, které víc zahaluje, než odhaluje –  nebo jsou jinak „multikulti“…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.6]

2 thoughts on “Firma Zalando se ve Francii svojí módou přizpůsobuje nastupujícímu chalífátu (obrázky)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout