Švédsko: Další přestřelka muslimských gangů – 2 mrtví (video)

Švédsko: Další přestřelka muslimských gangů – 2 mrtví (video)

Už téměř není dne, aby nedošlo podobnému vyřizování účtů mezi muslimskými gangy.  Právě tyto přestřelky samy o sobě nejlépe ukazují, jak by taková islamizovaná Evropa jednou vypadala. Nebo – lépe řečeno – jak bude vypadat, jakmile se jednotlivé země islamizují, neboť otázka nezní zda, ale kdy. Tak, jak spolu nyní gangy bojují v rámci ovládnutých území (islamizované čtvrti, jimž se ve Švédsku říká „zranitelné“) spolu budou bojovat i v rámci převzetí celé země, neboť muslimové se často nesnesou ani mezi sebou. Proto i v Evropě spolu bojují Arabové a černoši, Turci a Arabové nebo Čečenci a Afričané…. Ovšem k bojům dochází i v rámci různých muslimských klanů nebo mezi vyznavači různých směrů islámu.

Jednoduše – tam, kde je islám, je i válka. Protože islám není náboženství míru, ale náboženství války…

V pondělí večer – krátce po 22. hodině – došlo ke střelbě v „obzvláště zranitelné oblasti“ Tensta v severozápadním Stockholmu. Na místě činu byli dva muži ve věku kolem 20 let nalezeni zastřelení ve vchodu do domu. Podle autora videa měli muži údajně neprůstřelné vesty, avšak byli střeleni do hlavy

Kolem třetí hodiny ráno policie oznámila, že muži zemřeli v souvislosti se střelbou. Policejní zpráva o incidentu navíc ukazuje, že nebyli zatčeni žádní podezřelí.

Níže je videoklip údajně natočený na místě činu. Video není vhodné pro slabé povahy.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Další přestřelka muslimských gangů – 2 mrtví (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout