Švédsko: Otec se dvěma syny vtáhl nezletilou dívku do auta, posléze ji unesli a znásilnili

Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi čerstvý případ, nejsou k němu žádné detailní informace. Podle popisu události se zdá, že starší bratr  a otec chtěli především aby si „užil“ mladší ze synů, proto mu k tomuto účelu „ulovili“ otrokyni. Nejde o první podobný případ v Evropě, přičemž jde o stejný typ únosů jako například aktuálně v Pákistánu a Bangladéši, kde často otec pomáhá svému synovi unést nemuslimskou dívku, kterou posléze znásilní. Ta je pak násilně konvertována a provdána za mučitele.

Už to, že se jakákoli zmínka o identitě pachatelů tají, je více než podezřelé a spíš to potvrzuje výše uvedený předpoklad. Švédům má být již brzy přivezeno další multikulturní obohacení, proto je nyní zřejmě lepší jisté okolnosti podobných případů tajit…

Policie uzavřela dva hotelové pokoje a zabavila auto poté, co byla nezletilá dívka násilně vtažena do auta a hromadně znásilněna dvěma bratry a jejich otcem, uvádí Aftonbladet. Podezřelí byli zatčeni.

Podle informací má jít o otce (35 let) a jeho dva dospívající syny, kteří jsou podezřelí ze znásilnění mladé dospívající dívky v hotelu, kam ji násilím odvlekli.

Nejmladší syn je podezřelý ze znásilnění dítěte a nezákonného věznění dívky. Starší syn a otec jsou podezřelí z nezákonného zadržení.

„Během dne povedeme výslechy zúčastněných,“ řekla prokurátorka Hanna Cardellová.

K případu ještě dodávám, že už jen fakt, že má otec dospívající syny ve 35 letech, takřka potvrzuje to, že se jedná o muslimy, kteří – na rozdíl od Švédů – zakládají rodiny velmi brzy.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Otec se dvěma syny vtáhl nezletilou dívku do auta, posléze ji unesli a znásilnili

  1. Příšerné. I to, že Švédská politika znásilnění dovoluje, prakticky netrestá, a nepřímo i přímo podporuje. Kdysi Švédové vítali imigranty z Evropy na osvěžení krve, ale nějak to s tím osvěžováním přehnali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout